Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
Promocje i okazje.

W wyższych przedziałach cenowych lub o bardziej doprecyzowany laptop pod wymagania lepiej pytać pod tagiem #szukamlaptopa laptopa lub na forum nhl.pl

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, które pojawiają się dość regularnie, a linki prowadzą zawsze do najbardziej aktualnego zestawienia.
#pustulkowelaptopy
  • 99
  • Odpowiedz
więc chciałbym kupić najlepiej w jakimś sklepie stacjonarnym


@enelegn:
Jakie masz tam sklepy?

chodzi mi o wsadzenie Cruciala BX100 zamiast tego SSHD gówna, żaden sklep się na to nie godzi...


@twardziel_psychopata:
Możesz go zawsze zmienić go na własną rękę, niezależnie czy ty by zrobił sklep czy ty na naprawę gwarancyjną i tak musisz wysłać fabryczną konfigurację, a nie sklepową czy twoją, więc się tego dysku tak łatwo nie pozbędziesz.
  • Odpowiedz
@Pustulka Dzięki za reakcje, nie zadałem pytania a jednak się odniosłeś. Fakt, budżet jest kwestią podstawową. W moim wypadku dochodzi praktycznie kwestia wyboru 'ekosystemu' na jakim będę pracował, bo oprócz lapka muszę się też przymierzyć do wymiany telefonu (Nokia E6 w tej chwili). Pozwolę sobie Ciebie zawołać z konkretnymi pytaniami, o ile będzie taka potrzeba. Dzięki raz jeszcze.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Wszystkie duże sklepy jak np.: Saturn, Sferis, Komputronik, MadiaMarkt, Vobis itp... Kraków - Katowice i wszystko co dookoła wchodzi w grę :)
Zamówić oczywiście mogę, chcę tylko obejrzeć jak wygląda w realu :)
  • Odpowiedz
@Pustulka: nie moge wkleic zdjecia z tel :/
15.6 przekatna, 1920x1080px, matowa matryca, i5-4200H(2.8GHz, 3.4GHz Turbo, 3Mb cache), 12GB ram, 240GB SSD, karta Nvidia Geforce gtx 850M
  • Odpowiedz
@enelegn:
Nie jest źle, jakoś wspaniale też nie, ale chciałeś coś koniecznie wziąć z dyskiem, więc patrząc co jest obecnie dostępne to oferta będzie ok.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Wołam, bo ciekawy jestem Twojej opinii - może masz w tej kwestii doświadczenie. Przewalam sukcesywnie kolejne strony informacji, testów itp. i znalazłem dobre recenzje Della seria E7450. Jest masa ofert (sprawdzałem na Allegro) w większości zaznaczających, że laptopy pochodzą z 'Outletu Della'. Moje pytanie jest nastepujące - czy warto takie oferty brać pod uwagę? Dodam, że ceny niektórych konfiguracji są znacznie niższe niż ceny nowych komputerów podane na stronie Della
  • Odpowiedz
Moje pytanie jest nastepujące - czy warto takie oferty brać pod uwagę?


@xprt_mnc: tak do 3.5k +/-300 zł jeżeli sprzedający zna dane osoby na którą stoi obecnie gwarancja, bo powinieneś ją na siebie przenieść, a bez tego się nie da.
  • Odpowiedz
Szukam czegoś do 3000zł, 15', bez systemu. Czy jest coś lepszego od Lenovo y50 z twojego zestawienia?


@szajka: trudno go obecnie znaleźć za 3k.

na kiedy przewidujesz aktualizacje listy?

Pewnie późniejszy listopad jak już na dobre pojawią się, a przede wszystkim będą dostępne laptopy ze skylakimi.
  • Odpowiedz