Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Nawiązując do wczorajszego wpisu dotyczącego #rozowypasek z #roksa dziś zadzwoniłem do dwóch kolejnych i udało się znaleźć jedną która zgodziła się spędzić ze mną 2 godziny i pójść na spacer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda na początku nie chciała ale udało się ją jakoś przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma na imię Sandra, lat 20 i z głosu wydaje się całkiem sympatyczna, więc jutro miło spędzę sobie 2 godziny na krótkim spacerze, a później może pójdziemy do jakiejś knajpki na winko albo coś zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#tfwnogf #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #smiercwsamotnosciniedlamnie #feels #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #chwalesie
N.....m - Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Nawiązując do wczorajszego wpis...

źródło: comment_oSDVB3HftWZodllwKFJJGYQruC10tvMK.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: Dobra myślałem że ty po prostu chcesz skorzystać z oferty pani do towarzystwa. I to nie seks, tylko zwykłe zapewnienie towarzystwa. Trochę niestandardowe, ale nawet logiczne, zresztą co mnie obchodzi jak ktoś wydaje pieniądze.
Ale:

a później może pójdziemy do jakiejś knajpki na winko albo coś zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz że za to później też będziesz musiał zapłacić.

Zastanawiam się czy kupno kwiatka to
  • Odpowiedz
Wiesz że za to później też będziesz musiał zapłacić.


@bykubyk: Z tego co wiem w restauracji się zawsze płaci po posiłku ( ͡ ͜ʖ ͡)

Znaczy się wiesz że ona co najwyżej będzie twoją utrzymanką, a to nie ma nic wspólnego ze związkiem.


Skoro ja jej mogę zapewnić to czego czyt. pieniądze, a ona mi to co ja chcę czyt. bliskość drugiej osoby to co w
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy kupno kwiatka to nie będzie za wiele


@Nieskalany_Mysleniem: Proszę, kup jej kwiatka i koniecznie zrób zdjęcie jak jej będziesz go dawał, chętnie to zobaczę xD W ogóle ciekawe czy będzie później opowiadała swoim koleżankom po fachu że jakiś stulejman przyniósł jej kwiatki i nawet nie poruchał :D
  • Odpowiedz
Z tego co wiem w restauracji się zawsze płaci po posiłku ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Nieskalany_Mysleniem: Nie o zapłatę restauracji mi chodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)
Chyba że posiłek wliczony w te dwie godziny spaceru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Że możesz się tylko utwierdzić w złym (w sensie niepoprawnym) nastawieniu do kobiet. Ogólnie to raczej rozkimna moralna,
  • Odpowiedz