Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałam, że najgłupszą rzczą jaką kiedykolwiek zrobiłam było przypadkowe, podkreślę przyadkowe wjechanie autostopem w strefę walk na Ukrainie.

Otóż okazuje się, że nie!

Organizacja wieczoru Panieńskiego dla 20 babsztyli była moim najdurniejszym pomysłem ever!

1. Żadnej się nie dogodzi.
2. Każda myśli tylko o sobie.
3. Każda, ale to każda ma w głębokim poważaniu szczęście przyszłej Panny Młodej!
4. Z wielką łaską rezerwują terminy.
5. Są roszczeniowe.
6. Są roszczeniowe.
7. I rozwydrzone!
8. Róż wylewa się z każdego zakątka.
9. Najważniejsze są TIARY!
10. I wszędzie te rypane babaczeki.

A Panna Młoda to stara harcerka, która marzy o ognisku w lesie, strzelaniu z czegokolwiek, wódce i gitarze.

Zdechcę zanim to pogodzę.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 36
Tylko po przedstawieniu idealnego master planu z 20 osób zostaje 9... Pannie Młodej zależy, żeby były wszystkie damiszcza. 11 to przeważnie żony/dziewczyny/narzeczone de facto jej kumpli, którzy zostali zaproszeni i szczęściarze ładują na kawalerskim... Najśmieszniejsze jest to, że najczęstszą wymówką jest dziecko. Tylko, że ta sama ekipa płci przeciwnej została zaproszona na kawalerski i zapytali jedynie o termin (kurczę ja całe życie myślałam, że dzieci są jednak wspólne).

Tak wiem, że robię
@komplik: nie da rady. Sprawa postawiona jest jasno: mają być wszystkie. Tagami nie będę zaśmiecać, ale obiecuję, że postaram się coś napisać jeżeli, albo kiedy coś ustalę.
@chybasieznam: dwa różne. Właśnie ze względu na dzieci...
@Pantograf: przez Ciebie zaczęłam wątpić i zastanawiam się właśnie czy, aby na bank w ich świecie nie istnieje :)
Kiedyś myślałam, że najgłupszą rzczą jaką kiedykolwiek zrobiłam było przypadkowe, podkreślę przyadkowe wjechanie autostopem w strefę walk na Ukrainie.

Otóż okazuje się, że nie!

Organizacja wieczoru Panieńskiego dla 20 babsztyli była moim najdurniejszym pomysłem ever!


1. Żadnej się nie dogodzi.

2. Każda myśli tylko o sobie.

3. Każda, ale to każda ma w głębokim poważaniu szczęście przyszłej Panny Młodej!

4. Z wielką łaską rezerwują terminy.

5. Są roszczeniowe.

6. Są roszczeniowe.

7.