Wpis z mikrobloga

Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewczynę. Masz 24 lata, znajdź sobie wreszcie jakąś dziewczynę, czemu nie masz dziewczyny, tyle ładnych dziewczyn jest, wszyscy mają dziewczyny, czemu ty nie masz dziewczyny, ale dziewczynę to ty sobie znajdź, dziewczynę znajdź sobie ty, dziewczyna, to jest coś co powinieneś sobie znaleźć, dziewczyny trzeba ci, znajdź sobie ją, dziewczyna, tak, właśnie o niej mówimy, chcemy, abyś znalazł ją sobie.

W końcu, #!$%@?, nie wytrzymałem i rzekłem: Weź ojca pod rękę, idź z nim do łazienki, spójrzcie na swoje odbicia w lustrze i odpowiedzcie sami sobie: czy z połączenia dwóch tak brzydkich osób, mógł powstać ktoś, kto jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę. Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.

Starzy zamilkli, a ja mam spokój.

#feels #przegryw
Lake_Titikaka - Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewcz...

źródło: comment_tyQyE8QPhFPaoeTFBCZNGmNVI914CVM9.jpg

Pobierz
  • 214
@Lake_Titikaka: strasznie brzydko z Twojej strony, pewnie sprawiłeś rodzicom ogromną przykrość. Mi by było przykro gdybym usłyszał takie słowa od swojego dziecka. Powinieneś przeprosić i przestać winić rodziców za brak powodzenia u kobiet. Nawet "brzydcy" ludzie mogą się zakochiwać i takich mniej urodziwych par jest multum. To siedzi w Twojej głowie i jak dla mnie jesteś zwyczajnie "#!$%@?" z charakteru - nie traktuj tego jako atak tylko cenną radę. Pozdrawiam.
@Mslukasik: Może wystarczy im powiedzieć "Mamo, Tato podoba mi się życie w pojedynkę, bez jakichkolwiek ograniczeń i obowiązków wynikających z tytułu bycia z kimś i jest to mój świadomy wybór", a nie wysyłać ich przed lustro i mówić "spójrzcie na siebie, jesteście brzydcy" czy coś w ten deseń. Zwyczajne chamstwo, brak taktu i należytego szacunku dla ludzi, którzy dali Ci życie. Serio tak byś się im odwdzięczył za trud wychowania? Chyba
@FRIX1988: Tak - jest #!$%@? bo nie wytrzymał wciskania na siłę dziewczyny. Co do brzydoty to masz racje " Każda potwora znajdzie swojego amatora" jednak takie natrętne wciskanie powoduje często efekt odwrotny.

Powinieneś przeprosić i przestać winić rodziców za brak powodzenia u kobiet....

To mógł być efekt tej danej sytuacji.

weźcie się w garść ludzie....

@Klosa: Bardzo cenna rada. Cała rzesza psychologów właśnie straciła pracę ( ͡° ͜ʖ
Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.


@Lake_Titikaka: No ba, łatwiej zjechać wygląd rodziców niż spojrzeć na swój miałki i nędzny charakter przez który nie masz z potencjalną przedstawicielką płci przeciwnej tematów do rozmów. Bo na pewno taki właśnie jest. Nijaki, skoro nie możesz nikogo znaleźć.