Wpis z mikrobloga

Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewczynę. Masz 24 lata, znajdź sobie wreszcie jakąś dziewczynę, czemu nie masz dziewczyny, tyle ładnych dziewczyn jest, wszyscy mają dziewczyny, czemu ty nie masz dziewczyny, ale dziewczynę to ty sobie znajdź, dziewczynę znajdź sobie ty, dziewczyna, to jest coś co powinieneś sobie znaleźć, dziewczyny trzeba ci, znajdź sobie ją, dziewczyna, tak, właśnie o niej mówimy, chcemy, abyś znalazł ją sobie.

W końcu, #!$%@?, nie wytrzymałem i rzekłem: Weź ojca pod rękę, idź z nim do łazienki, spójrzcie na swoje odbicia w lustrze i odpowiedzcie sami sobie: czy z połączenia dwóch tak brzydkich osób, mógł powstać ktoś, kto jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę. Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.

Starzy zamilkli, a ja mam spokój.

#feels #przegryw
Lake_Titikaka - Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewcz...

źródło: comment_tyQyE8QPhFPaoeTFBCZNGmNVI914CVM9.jpg

Pobierz
  • 214
@Lake_Titikaka: mam tak samo, ale nie czuje się przegrywem, mam inne priorytety, wpierw chce znaleźć niezłą pracę, potem kupić se jakąś ładną bmkę żeby nie było wstydu pojechać w ludzi, a jak będę miał to, to wtedy będę przebierał w dupeczkach szukając tej jedynej ;)
mój kumpel, 25 lat, nigdy nie miał dziewczyny, nie wiem nawet czy kiedyś się w ogóle z jakąś całował...w tym wieku już wyłysiał chodzi z resztką włosów z tyłu głowy, ale nie da sobie przemówić żeby to po prostu zgolić, dentysty nie odwiedził od podstawówki O.O styl też do najlepszych nie należy, a wymagania mirabelka musi być przynajmniej 7/10. Oczywiście zero usamodzielnienia dalej mieszka z rodzicami, smutne ale takiemu człowiekowi nie da
@Lake_Titikaka: Stary, nie zrozum mnie źle, ale masz 24 lata i jeszcze mieszkasz z rodzicami? Ja na twoim miejscu chciałbym jak najszybciej się usamodzielnić.
Fakt, sam mam tyle wiosen, ale no #!$%@?, ja jestem niepełnosprawny i z tego powodu mam problemy ze znalezieniem roboty, ale jeśli ty jesteś pełnosprawny, to ogarnij się