Wpis z mikrobloga

@Suklaamoussee: nie wiem czy to dobry pomysł, żeby ktoś, kto mało czyta brał się za takie ambitniejsze pozycje jak Mistrz i Małgorzata, ja bym się zamęczył przy tym :P Ojciec Chrzestny już lepszy, 1984 też mistrzostwo, ale jakiejś porywającej fabuły tam nie ma
  • Odpowiedz
@gonzollo: a przeczytales wszystkie ? szczerze watpie. nie wiem o ktora Ci chodzi, ale podalem ksiazki warte przeczytania lub chociaz zerkniecia. ja je lubie. trzeba bylo podac wlasne cycu, a nie oceniac zestawy innych bo jest znikowe prawdopodobienstwo ze przeczytales wszystkie z ocenionych przez ciebie zestawow.
nielubie takiego oceniania, popisywania sie jak bys mial jakas wiedze i prawo to robic. nastepnym razem poprostu zaproponuj wlasne.
  • Odpowiedz
Co do stylu i gustu to raczej coś poważniejszego, młodzieżowe tak sobie są dla mnie. Nie lubię czasem stylu jakim są pisane... Przeczytałam dotąd Pollyanna, Pamiętnik Narkomanki, Holes Louisa Sachara, Harry Potter i kamień filozoficzny, Dzieci z Bullerbyn, Fantazja czy coś w tym stylu - krótka opowieść, jakieś romansidła :P i kilka fińskich książek w jęz fińskim, Madventures i Madventures Maailmanselitys.
  • Odpowiedz
@alcest_: No kurde cumplu. Przeczytałem 3/4 z nich, dlatego mówię, że 3/4 dobre. Myślisz, że wróżę z fusów? Czy wyglądam Ci na wróża Macieja?

Czytałem:
- Heban;
- Tortilla Flat;
- No logo.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bierz tego do siebie, oceniam książki, a nie Ciebie.

Zaproponowałem powyżej Nad Niemnem.

Nie odbieraj mi proszę prawa do popisywania się i posiadania wiedzy. Ja ich Tobie nie odbieram.
  • Odpowiedz