Wpis z mikrobloga

@seeksoul: nad morzem jestem kilka razy w roku, choc mam z 20min rowerem. Wszystko powszednieje, jak masz to na wyciagniecie reki :) Ale jest na pewno spokojniej niz w Wawie, mniejszy ruch (wiadomo), blisko lasy i parki krajobrazowe...
  • Odpowiedz
@seeksoul: Pomimo uwielbienia dla swojego miasta nigdy w życiu nie przeprowadziłbym się tutaj ze stolycy. Nawet bym powiedział, że to głupi pomysł.
Nad morzem i na Głównym Mieście będziesz bywać raz na ruski rok. Odejmując to nie ma żadnej przewagi nad Wszawą.
  • Odpowiedz
@seeksoul: zakochałam się w Gdańsku jeszcze w liceum, teraz po studiach udało mi się znaleźć tutaj miłość i pracę i bardzo mi się tu podoba, duzo sie dzieje, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wynoszony: a to juz zalezy od branzy, co do ilosci firm to pelna zgoda, natomiast wynagrodzenia np. w IT sa mniej wiecej na tym samym poziomie, ale biorac pod uwage koszty zycia lepiej wychodzi trojmiasto.
  • Odpowiedz
@seeksoul: Ja mieszkam w Warszawie i muszę przyznać rację @mrbungle. Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Wielu znajomych ze studiów przyznało, że na początku cieszyli się z przeprowadzki, bo w Warszawie dużo się dzieje, jest tyle kin, muzeów och ach. W efekcie po dwóch latach studiowania w kinie byli może raz, we wspomnianych muzeach ani razu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi też bardzo
  • Odpowiedz
Dzięki i pozdro z Gdańska! Gdańsk jest świetnie rozwijającym się miastem, wystarczy spojrzeć na ostatnie inwestycje - no, może oprócz Tristara. Do tego niesamowicie pięknym i urokliwym.
Jarek567 - Dzięki i pozdro z Gdańska! Gdańsk jest świetnie rozwijającym się miastem, ...
  • Odpowiedz
@seeksoul: O proszę, tez po studiach chciałam zrobić sobie z Gdańska swoje centrum zyciowe :) Gdzieś tam w środku nadal pozostaje to w kategorii jeszcze niespełnionego marzenia, więc zyczę Ci powodzenia z Twoim :)
  • Odpowiedz