Wpis z mikrobloga

@buc123t: A co to ma do rzeczy? Jak byłem w Gdańsku to musiałem zainstalować aplikację SkyCash, bo dorwać punkt sprzedaży biletów czy chociażby biletomat to jakaś katorga była...

Może w okolicach dworca czy starego miasta trochę tego jest, ale poza tym - radź sobie sam. Kierowcy też chamscy - jak chcesz u kierowcy kupić bilet to w ogóle wielkie pretensje o to i wielka "łacha", że sprzeda - przy okazji przejedziesz
  • Odpowiedz
to mogłeś od razu napisać, że jesteś obrażony na kierowców, a nie, że komunikacja jest zła.


@buc123t: To komunikacja miejska nie obejmuje kierowców? Bez kierowców autobusy mogą jeździć? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do samej siatki połączeń - też nie powiem, żeby jakaś bardzo gęsta była...
  • Odpowiedz
Na plus rynek pracy, brak smogu i relatywnie małe korki. Na minus pogoda, szczególnie zimą. Morze powoduje, że latem jest chłodniej, a zimą cieplej, czyli ogólnie zamiast ładnego śnieżki i przyjemnego mrozku, który wytłucze zarazki i komary, jest wieczna breja na słabo odśnieżanych ulicach. Do tego nieustannie pi*dzi jak w Kieleckiem...
  • Odpowiedz
Co racja to racja. Jako Warszawiak nie pieję z zachwytu nad tym miastem. Może jest cholernie wygodne, praca itp; itd; ale wolałbym np. taki Toruń czy właśnie Gdańsk :)
  • Odpowiedz
@Jarek567: Co prawda z Tychów mam daleko, ale jak tylko mogę to wpadam do Gdańska, bo też jestem nim zauroczony - moim zdaniem najfajniejsze miasto w Polsce ;)
  • Odpowiedz
@seeksoul: mieszkam 7 lat i mi nie spowszedniało, kolega rok studiował w gdańsku, potem 5 w warszawie i wrócił do gdańska bo mimo wszystko jednak to miasto ma swój urok, zresztą warszawa mi też się nie podobała choć swoje plusy ma
  • Odpowiedz
Gdansk nie ma morza - lezy nad Zatoka Gdanska. A klimat miasta - duzo wiochy z Elblaga i Kartuz sie nazjezdzalo wiec ciezko o klimat prawidziwie gdanski.
  • Odpowiedz