Wpis z mikrobloga

@dunkey: perspektywy? w sensie ze masz rodzine w panstwowych firmach i cie ustawia po studiach? wlasnie koncze studia techniczne i #!$%@? mam a nie perspektywy w tym kraju, wszedzie nepotyzm i kumoterstwo, "kolesiostwo", wszedzie musza krasc ustawiac przetargi wszedzie nasz wpanialy rzad sie #!$%@? i patrzy ile tylko moze ukrasc. Nie widzę perspektyw w tym kraju nie będąc ustawionym przez rodzinke uczciwym czlowiekiem. W mojej branży (Nafta/gaz/wiertnictwo) we wszystkich firmach ida
  • Odpowiedz
@emil_gojny: Wiesz, tak to jest, jak idziesz w przemysł w kraju w którym przemysł nie istnieje, albo jest toczony przez raka zdziadziałego komunizmu.
Polska usługami stoi i będąc dobrym, na przykład programistą, podcierałbyś się ofertami. Wszystko zależy. Myślę, że i tak zanotowaliśmy ogromny skok w przeciągu ostatniego ćwierćwiecza i liczę, że będzie jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz
No właśnie ten obrazek był argumentem. W muzułańskich miastach też jest bezpiecznie, a w takiej Korei nie ma żadnych i jest terror.


@ponton: no bo są opanowane przez muzułmanów, po co siać u siebie terror, a w Korei jest komunizm i władza chce się utrzymać więc to normalne że jest terror. Może spójrzmy na Syrię, sami muzułmanie i również jest terror, regularna wojna normalnie.
  • Odpowiedz
to nie jest kwestia wiary tylko liczb :D terroryzm tak naprawdę to mikroskopijne zagrożenie. oczywiście


@NieBojeSieMinusow: terroryzm powoduje realne zagrożenie nie dlatego, że zamachów jest sporo, ale dlatego, że wywołuje strach przed niespodziewanym niebezpieczeństwem i śmiercią. Nie możesz być pewny swojej przyszłości - dla większości jest to główny powód dla którego boją się terrorystów bardziej niż wypadku drogowego. Prawdopodobieństwo wypadku można maksymalnie zneutralizować, a ataku terrorystycznego - nie.

Sarajewo, połowa ludności
  • Odpowiedz