Wpis z mikrobloga

Play przekazuje chyba swoje numery z rąk do rąk. Wcześniejszy właściciel mojego numeru to Andrzej i od początku umowy co kilka dni ktoś dzwoni i pyta o Andrzeja. Dziś są jego imieniny, więc dostałem życzenia od jego szefowej, odpisałem że ją kocham, mam nadzieje że to pozytywnie wzmocni ich relacje w pracy. #play
  • 57
@nofaktycznie: Też parę miesięcy temu wziąłem umowę z nowym numerem w play i niestety nie było wesoło, bo dostałem numer po gościu, który był wszędzie pozadłużany i dostawałem nawet parę razy dziennie smsy i telefony, żebym spłacił w końcu zadłużenie, że moje dane lądują w krajowym rejestrze długów... więc mimo że nie miałem nic na sumieniu trochę nerwów się najadłem przez takie przekazywanie numerów.
@nofaktycznie: Jak przenosiłem numer jakiś czas temu do nich, to przez 1 dzień miałem tymczasowy i w ciągu kilku godzin dostałem kilkanaście SMS-ów i dzwoniono do mnie 10 razy, prawie same firmy windykacyjne, pewnie kolesiowi odłączyli telefon za niezapłacone rachunki i jakoś szybko wrzucili do puli wolnych numerów. W ogóle to odbierałem te telefony i podobały mi się rozmowy, bo oczywiście nie wierzyli, że to pomyłka i zaczęli mi grozić i
@PerfectEquilibrium: ale co Ty gadasz za głupoty. Numer po odłączeniu przechodzi taką samą procedurę niezależnie od sieci i wraca do puli numerów po takim samym czasie. A jeśli np numer był przenoszony z sieci x do sieci y, to po odłączeniu go w sieci y, wraca do puli numerów sieci x.