Wpis z mikrobloga

@Izzyd:
@miglanc102: na początku sprawy przewinął się tekst że jest przetrzymywana na jakiejś konkretnej dzielnicy w piwnicy. Dlatego pytam bo jakaś franca ciągle wypisuje pod Ewy adresem brednie i dziś rzuciła tekstem że nikt wszystkich piwnic przecież nie sprawdzi.
@cyberyna: Nie traktuj tego poważnie. To po prostu jedna z wersji krążących w mojej głowie, że ją porwały osoby trzecie, które niebieski kryje, ubili, ciało zakopali, trzymali w wannie kilka dni by zgniło, a teraz trzymają w lodówce i podrzucą do wody za kilka miesięcy, żeby wyszło, że naprawdę się utopiła. Można też zwłoki polać kwasem czy taką substancją, która zżera nawet kości. Podejrzewam, że tak zrobiono z Iwoną Wieczorek.
@lavinka: Z Iwoną śledzilam sprawę również na bieżąco. Dla mnie Iwona zaplątana była w mafię a jej cialo ktoś pisał, porzucono po drugiej stronie głównego nabrzeża (gdzie są leżące odlogiem puste budynki nad rzeką), gdzieś pod wodą, dlatego nie można jej znaleźć. W sumie nie dziwię się nikomu że ta wersję zignorował. Ciężko było by z samymi poszukiwania
mi.
@cyberyna: A z tą mafią to chyba plotka. Moim zdaniem mieli dobrego podejrzanego, ale tak jak w przypadku niebieskiego - mizerny materiał dowodowy i brak ciała. Nawet jeszcze mniejszy, bo tu kamera ich nagrała razem, a tam Iwonę tylko samą. Same poszlaki to za mało przy słabej pracy policji.
@cyberyna: " Miałam 15 lat. Jeździł autem za mną i o rok młodszą koleżanką. Komplementował, składał propozycje dorywczej pracy. Chciał numer telefonu. Dałam mu go dopiero w następnym roku. Miałam wtedy niespełna 16 lat." - Błagam. Co tam mafia, po prostu nikogo nie obchodziły małe #!$%@?. 15 latka w nocnym klubie? Ale serio?
@lavinka: Czytałaś artykuł? Znasz sprawę? Bo załatwianie małolat to czubek góry. Znajomemu z Gdańska mafia sprzątnęła dobrego znajomego za długi. Ilu jeszcze zniknęło? Nie twierdzę że Iwonę załatwia mafia ale w 80% to wiarygodne.
@cyberyna: Jeśli ma się znajomości, to się z nich korzysta, niemniej tu się akurat policji nie dziwię. W ogóle w Polsce zwykłego człowieka słabo się traktuje i celebryci są święci (vide synek Super niani podejrzany o próbę gwałtu na koleżance, mamusia wpłaciła kaucję i ucichło).