Wpis z mikrobloga

Jak chyba wszystkie miasta, w których działają dwa piłkarskie kluby sportowe, Łódź jest podzielona na "rewiry". W zależności od tego, do jakiej dzielnicy się wybieramy, wypada wiedzieć, komu się kibicuje w tych okolicach, by prawidłowo odpowiedzieć na kluczowe pytanie "E! Za kim jesteś?!". Zazwyczaj wystarczającą wskazówką są napisy na murach, niekiedy przynależność klubowa wyrażana jest w bardziej fantazyjny sposób ;)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - Jak chyba wszystkie miasta, w których działają dwa piłkarskie kluby sporto...

źródło: comment_d9CHdgN73xnT0sA5jQzFmT0OOlPxRwMX.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@punkgrrl: A to nie są przypadkiem zdobycze wojenne terytorium ŁKS? Bo gdzieś tak kiedyś było w jakimś komencie pod zdjęciem tego balkonu :D
  • Odpowiedz
@punkgrrl: @epll: @KAROO:
Typowe miejsce, gdzie pali sie/wiesza/niszczy rzeczy przeciwnego klubu, więc ta brama ewidentnie jest za ŁKS'em. Dobrze że #!$%@? za błedną interpretację nie dostałaś :D

Na Teofilowie tez kiedyś było tak zwane "żydowskie drzewko", gdzie wisiały dziesiątki popalonych szalików, pod nim ławeczka i stała warta z browarami. Nie mogli oczyścić tego terenu przez kilka lat, pamiętam za gówniarza. Porzadek zrobili dopiero jak ekipa poszła siedzieć za handel
  • Odpowiedz
@epll: @Chaczins: Wow, nie wiedziałam, że tak to wygląda. Dla mnie żadna różnica, bo interpretacji na twarzy nie miałam wypisanej, a sama moja obecność tam z aparatem wystarczająco ich rozeźliła. Dzięki za wtajemniczenie, będę mogła innym opowiadać przy pokazywaniu zdjęcia ;)
@nieocenzurowany88: Włókiennicza. Poniekąd legendarna ;)
  • Odpowiedz
@Ale_ojca_to_ty_szanuj: na B, jak wysiadało sie jadąc z miasta na przystanku Rojna/Traktorowa jeszcze przed remontem (tam gdzie te czerwone budki), tam jest taki asfaltowy chodnik idący w głąb osiedla w kierunku "wembley'a". Po może 100 metrach tego chodnika była robinia akacjowa pełna spalonych szalików i koszulek Widzewa.
  • Odpowiedz
@Chaczins: róg rojnej i traktorowej, mieszkam zaraz obok, faktycznie z starej ekipy nie ma juz prawie nikogo kiesiu siedzi, pająk chyba tez a reszta #!$%@? do uk. Ale w swieta jak sie cała patolnia zjechała mozna było poczuć klimat starych dobrych czasów. Zapłonęły race na boisku a przepite gardła wykrzyczały prawilnie #!$%@? zydzew.
  • Odpowiedz