Wpis z mikrobloga

Jaki ten świat jest #!$%@? dziwny. Prawie rok temu zalilem się na Mirko, że już teraz moja była kobieta przyznała się do bolca na boku.
Zacząłem się ogarniać, wróciłem do obiegu i spotkań z kobietami. I wiecie co? #!$%@? sam prawie zostałem bolcem na boku. W piątek praktycznie wygonilem z łóżka spragniona przygód koleżankę z pracy. #!$%@? i tak mam moralniaka w czuj bo się z nią przelizalem, #!$%@? przecież ja znam jej faceta. Ja #!$%@? co się dzieje z tymi babami. Nie wiem co mam robić, mówić mu? Niby do niczego nie doszło, ale musiałbym się przyznać do całowanie się z jego laską. #przegryw #zwiazki ##!$%@?
  • 40
  • Odpowiedz
@czujepustke: Myślisz, że ten facet będzie szczęśliwy, kiedy mu to powiesz? Jest wiele możliwości, może ona sama mu powiedziała, a Ty tylko pogorszysz sytuację. Może ona mu nie powie, ale po tej sytuacji będzie miała nauczkę i będzie się na przyszłość lepiej pilnowała. A może to jest jej stały numer, więc prędzej czy później to wyjdzie na jaw bez Twojego udziału. A najpewniej facet Ci nie uwierzy i na koniec Ty
  • Odpowiedz
@chaberr: aha, czyli to ze "pies sobie weźmie" to już nic złego? Wiesz jakie to jest durne powiedzenie?
"Mamo, ja wcale nie chciałem jeść tych słodyczy, jakby mi Tomek nie dał to bym nie zjadł". Jakby ten "pies" naprawdę nie chciał, to by nie wziął. On i ta laska są siebie warci. Mdli mnie gdy widzę takie usprawiedliwianie mężczyzn, obie strony zachowały się jak świnie, ale to kobieta jest winna. Pewnie.
  • Odpowiedz
@whiteglove:
Kobieta różni się od mężczyzny. My zapładnianie mamy w genach. Nie zrozumiesz, bo jesteś różowa.

Uwierz, że spośród mego grona znajomych - nie znalazłby, ani jednego faceta, który przepusciłby okazję na przeczyszczenia damskiego komina, dlatego to wy musicie być wstrzemięźliwe.
  • Odpowiedz
@chaberr: nie, nie wierzę xD usprawiedliwiaj sobie dalej, zdrada to zdrada i mówienie, że tylko kobieta jest winna jest świńskie i tyle. Nikt facetowi nie każe kobiety całować czy wsadzać w nią penisa, ona mu tego siłą nie robi - sam chciał. Może odmówić, może po prostu wyjść i więcej jej nie widzieć. A nie całować albo uprawiać seks a potem się usprawiedliwiać "no ale sama chciała, jakby nie chciala to
  • Odpowiedz
nie znalazłby, ani jednego faceta, który przepusciłby okazję na przeczyszczenia damskiego komina

to wy musicie być wstrzemięźliwe


@chaberr: podsumowując, sprowadziłeś rolę facetów do bezmózgich maszyn do wkładania losowym laskom, byleby miały cycki. fajnie masz zdanie o własnej płci :D padłam ze śmiechu
  • Odpowiedz
@czujepustke: Jestes smieciem, ale takim zwyklym nic wiecej. Wiedzac, ze laska ma meza (ktorego de facto znasz) doprowadziles do sytuacji w ktorej znalazla sie w Twoim lozku (wyganiales ja czy cos tam) wczesniej sie calujac. Po prostu wysrales sie na sam koniec z konsekwencji ale Twoj #!$%@? character zdazyl zadzialac. Teraz chcesz mu sie przyznac bo Cie drecza wyrzuty sumienia, ze zle zrobiles. Nawet mi Cie nie zal, gnij w srodku
  • Odpowiedz
@czujepustke: Z reguły takie powiedzenie ma na celu poprawienie tobie humoru i samooceny bo się czujesz jak gówno. Jak w tym jest twoja wina to bym chyba nie mówił, nie robił tego więcej i przestałbyć #!$%@?ńcem który całuje żony znajomych.
  • Odpowiedz