Wpis z mikrobloga

@jedrzej-pawlowski: ale jaka whisky chcesz pic? Blendy czy Single Malty? Single Malty napoczątek proponuje Glenfiddich lub Glenlivet , z tym, ze cena tak do 150 PLN. Później możesz spróbować Ardbega itp. Z blendów - Grants Signature jest delikatny, z reszta blendy mozna próbować i wybrac opytmalnie coś dla siebie bo nie są drogie. SM to trochę inna bajka juz.
  • Odpowiedz
@jedrzej-pawlowski: Piłem prawie wszystkie. Zacznij od Tullamore Dew. Potem przejedź się po świecie a jak wrócisz do Iroli to pomyślisz: wreszcie jestem w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zmienisz przedział cenowy też mnie wołaj.
  • Odpowiedz
@jedrzej-pawlowski: to akurat jest likier na bazie whisky. Na początek kup sobie Famous Grouse lub Grantsa Signature. Nie wydasz fortuny a z blendów są one ardzo ciekawe. Jak się wkrecisz, poczytasz i przede wszystkim posmakujesz to prędzej czy później będziesz wiedział sam jakiego single malta wybrać. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jedrzej-pawlowski: zajrzyj sobie na lubiewhisky.pl - ja po tamtejszych artykułach kupiłem sobie swoje pierwsze kilka butelek jak na razie. Do 100 pln czarny Johnnie Walker jest naprawdę spoko.
  • Odpowiedz