Wpis z mikrobloga

Mirki. Jednak zmieniam pracę i musiałem oddać służbowe. W związku z tym musiałem zakupić coś dla siebie. Trafiła się okazja na #audi A6 C6 z 3.0 TDI 225 KM w napędzie quattro i skrzynią tiptronic. Dawno nie miałem tak przyjemnego auta. Po raz kolejny się przekonuje, że lepiej kupić w tych samych pieniądzach starsze auto z marki premium niż nowsze zwykłe, plastikowe. Jest: Navi, grzane dupki, skóry, ksenon, navi, szyberdach. Do zrobienia - chip na jakieś 270 KM, tempomat, mp3, graficzne wyświetlanie czujników parkowania (jest tylko pikanie aktualnie), jak się uda to bluetooth. Jaram się tym samochodem :) jakieś tagi dodać? :P
#pokazauto
omegapl - Mirki. Jednak zmieniam pracę i musiałem oddać służbowe. W związku z tym mus...

źródło: comment_8LuzQbOgFBSJCPahPwgBtD1Z9TyiR7lI.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
Po raz kolejny się przekonuje, że lepiej kupić w tych samych pieniądzach starsze auto z marki premium niż nowsze zwykłe, plastikowe.


@omegapl: po raz kolejny kij ma dwa końce

jak masz 40k na furę bo tyle chcesz wydać i zastanawiasz się między nową dacią, dwuletnim wypasionym kompaktem albo jakimś premium to lepiej może wyjść premium
ale jeśli masz 10k na furę bo zarobiłeś przez wakacje w anglii i zastanawiasz się między
  • Odpowiedz
Przy tym silniku aktualnei mam spalanie na poziomie 15l/100 km i też z tego powodu nie płaczę i nie zastanawiam się nad sprzedażą.


@omegapl: Co ty robisz z tym silnikiem, że masz takie spalanie o_0 ?!
Mam jednostkę V6 z podobną pojemnością, trochę słabszą mocą i w mieście mam 12-13.5 litra benzyny, a ty w dieslu osiągasz większe spalanie.
  • Odpowiedz
@omegapl: spoko luz, A6 to nie jest zły samochód. W sumie to jest lepszy niż większość fordowo insigniowego gowna jezdzacego po ulicach. Jesli indywidualnie nie odczuwa się jakiegoś dyskomfortu to będzie to bardzo fajny i porządny samochód.
Rób chipa, zrob cos ze spalaniem bo jest o 20-30% za duze no i szerokosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@omegapl: @baba_by_sie_jednak_przydala: @l0h-s: przez lata wchodziłem z takiego założenia aż do ostatniego przypadku. Niby auto kasy wyższej, niby dość niezawodne, niby 3 lata a zdarzało się, że co pół roku wywalałem 12000 na naprawy, które po pół roku/roku trzeba było zrobić ponownie. I mi przeszło. Teraz wziąłem auto klasy niższej ale prostu z salonu. Zobaczymy jak to da radę...
z.....2 - @omegapl: @bababysiejednakprzydala: @l0h-s: przez lata wchodziłem z takiego...

źródło: comment_xZ36Oc9igpH04CCj8rpThaSSNkBCaEGT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@n4m3l355: ps jak 2 posty wyżej, miałem dokładnie to samo, u mnie skrzynia w ASO do wymiany za prawie 40k albo regeneracja w nieautoryzowanym zakładzie za 8k:))) wytryski na szczęście połowę taniej ale jak już pisałem - średnio 12k na naprawy co pół roku...
  • Odpowiedz