Wpis z mikrobloga

Mirki. Muszę wezwać was do tablicy, bo na naszych oczach rodzimy kolejne księżniczki, z którymi tak tutaj walczymy.

Dzisiaj rano przeczytałem taki wpis:

Ogromne podziękowania dla prawilnego mirka @Tymian za przyjazd w środku nocy i pomoc w usunięciu mojej awarii z tego wpisu :
http://www.wykop.pl/wpis/16863695/mirki-z-wroclaw-pilna-sprawa-mam-awarie-jednej-faz/
Jesteś wielki,a ten bro to nic w porównaniu do włożonej pracy i czasu poświęconego nieznanej różowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wroclaw #pomagajzwykopem #oswiadczenie #prawilnemirki

Zadałem więc oczywiste, choć jak widać niewygodne pytanie: CZY BYŁA ZROBIONA GAŁA?

I wiecie co? NIE. GAŁA NIE BYŁA ZROBIONA.

BRAWO! W TEN SPOSÓB PRZYZWYCZAJACIE KOLEJNĄ KSIĘŻNICZKĘ, ŻE ZA SAM FAKT POSIADANIA JEDNEGO OTWORU WIĘCEJ, MOŻNA DOSTAĆ COŚ ZA DARMO. KTO DO WAS NIEBIESKIE PASKI, BY PRZYJECHAŁ W ŚRODKU NOCY I ZA SAM UŚMIECH NAPRAWIAŁ INSTALACJE ELEKTRYCZNĄ? ODPOWIEM: - NIKT.

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie, bo chciałbym poznać opinię PRAWDZIWYCH MIRKÓW, a nie jakichś wydmuszek typu @Tymian

@m__b: Wnioskuję o odebranie niebieskiego paska @Tymian za zdradę prawidłowych obyczajów

I DODAM: PAMIĘTAJ MIRABELKO, ŻE GDYBY TWÓJ OJCIEC DOSTAŁ OD TWOJEJ MAMY TYLKO "OGROMNE PODZIĘKOWANIA" TO NIE BYŁO BY CIE Z NAMI. ZA USŁUGI ZAWSZE PŁACIMY.

#kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #ankieta
abcdefghijklmnopqrstuvwyxz - Mirki. Muszę wezwać was do tablicy, bo na naszych oczach...

źródło: comment_u5FfWyJxdjpuiY7Z2DLa8kmCffQKIWAz.jpg

Pobierz

Czy zerwanie się w nocy, aby pojechać i pomagać nieznanej różowej powinno być nagrodzone zrobioną gałą?

  • Powinno. 34.3% (2065)
  • Tak. 12.6% (762)
  • Oczywiście. 53.1% (3200)

Oddanych głosów: 6027

  • 186
@Tymian nie dosc ze uczysz kobiet BARDZO ZLYCH nawykow to jeszcze przez ciebie byc moze jakis elektryk nie bedzie mial na chleb.
Rowniez jestem elektrykiem amatorem, ale za piwo to moge doradzic przez telefon jezeli nie zajmie to wiecej niz 10 minut. Jechac do kogos po nocy (ile miales km), kuc sciany, naprawiac styczniki i co ty tam jeszcze robiles, za 1 piwo.
Jeszcze jednego frajera sobie znajdzie, ktory jej gdzies kiedys
@Tymian nie dosc ze uczysz kobiet BARDZO ZLYCH nawykow to jeszcze przez ciebie byc moze jakis elektryk nie bedzie mial na chleb.

Rowniez jestem elektrykiem amatorem, ale za piwo to moge doradzic przez telefon jezeli nie zajmie to wiecej niz 10 minut. Jechac do kogos po nocy (ile miales km), kuc sciany, naprawiac styczniki i co ty tam jeszcze robiles, za 1 piwo.

Jeszcze jednego frajera sobie znajdzie, ktory jej gdzies kiedys
@abcdefghijklmnopqrstuvwyxz: Znam wyraz tego oburzenia.

Kiedyś mialem wgrać system i naprawić pc. W propozycji było pół litra. Wiedziałem co się szykuje to wgrałem trefny XP, który miał problemy z instalacją programów., a wystarczyło zainstalować 3 łatki, o których mialem pojęcie tylko ja.

System zainstalowany, proszę o wynagrodzenie, a tu dostaję dwa żubry zamiast żubrówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Epitetom końca nie było, ale dość sobie połechtałem ego