Wpis z mikrobloga

Mirki. Muszę wezwać was do tablicy, bo na naszych oczach rodzimy kolejne księżniczki, z którymi tak tutaj walczymy.

Dzisiaj rano przeczytałem taki wpis:

Ogromne podziękowania dla prawilnego mirka @Tymian za przyjazd w środku nocy i pomoc w usunięciu mojej awarii z tego wpisu :
http://www.wykop.pl/wpis/16863695/mirki-z-wroclaw-pilna-sprawa-mam-awarie-jednej-faz/
Jesteś wielki,a ten bro to nic w porównaniu do włożonej pracy i czasu poświęconego nieznanej różowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wroclaw #pomagajzwykopem #oswiadczenie #prawilnemirki

Zadałem więc oczywiste, choć jak widać niewygodne pytanie: CZY BYŁA ZROBIONA GAŁA?

I wiecie co? NIE. GAŁA NIE BYŁA ZROBIONA.

BRAWO! W TEN SPOSÓB PRZYZWYCZAJACIE KOLEJNĄ KSIĘŻNICZKĘ, ŻE ZA SAM FAKT POSIADANIA JEDNEGO OTWORU WIĘCEJ, MOŻNA DOSTAĆ COŚ ZA DARMO. KTO DO WAS NIEBIESKIE PASKI, BY PRZYJECHAŁ W ŚRODKU NOCY I ZA SAM UŚMIECH NAPRAWIAŁ INSTALACJE ELEKTRYCZNĄ? ODPOWIEM: - NIKT.

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie, bo chciałbym poznać opinię PRAWDZIWYCH MIRKÓW, a nie jakichś wydmuszek typu @Tymian

@m__b: Wnioskuję o odebranie niebieskiego paska @Tymian za zdradę prawidłowych obyczajów

I DODAM: PAMIĘTAJ MIRABELKO, ŻE GDYBY TWÓJ OJCIEC DOSTAŁ OD TWOJEJ MAMY TYLKO "OGROMNE PODZIĘKOWANIA" TO NIE BYŁO BY CIE Z NAMI. ZA USŁUGI ZAWSZE PŁACIMY.

#kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #ankieta
Pobierz abcdefghijklmnopqrstuvwyxz - Mirki. Muszę wezwać was do tablicy, bo na naszych oczach...
źródło: comment_u5FfWyJxdjpuiY7Z2DLa8kmCffQKIWAz.jpg

Czy zerwanie się w nocy, aby pojechać i pomagać nieznanej różowej powinno być nagrodzone zrobioną gałą?

  • Powinno. 34.3% (2065)
  • Tak. 12.6% (762)
  • Oczywiście. 53.1% (3200)

Oddanych głosów: 6027

  • 186
@abcdefghijklmnopqrstuvwyxz: frajer nie frajer.. to się inwestycja nazywa.. raz się wygrywa a raz nie.
Kiedyś pojechałem do takiej "znajomej" zrobić coś z kompem.. zeszło coś do wieczora - po drodze kawa, ciasto i do domu. Pewnie powiesz, że słabo? Otóż wspomniana znajoma mieszkała z kuzynką. Podpowiem, że komputer psuł się jeszcze kilka razy, akurat jak nie było "znajomej" ( ͡ ͜ʖ ͡)