Wpis z mikrobloga

nie wiem jak tu traktuje się firmę Polski Bus, którą jeszcze do wczoraj lubiłem, ale po tym co wczoraj #!$%@? mam ochotę ich zgłosić do jakiegoś UOKiKU. Kupiłem bilet, a nie było miejsc, więc kierowca nie wpuścił mnie do autobusu i wezwał policję pod pretekstem tego że byłem pijany. wydmuchałem 0,2 promila, a mimo to odmówiono mi jazdy. mam wszystko nagrane na GoPro, więc jak bedzie zainteresowanie rozkręcę aferę

#oszukujo #afera #polskibus
  • 97
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - w Lublinie pasażerowie walczą o Polskiego Busa bo tu rządzą busiarze Janusze, którzy blokują wszystkie możliwe połączenia PB na wszelkie możliwe biurokratyczne sposoby, a o komforcie podróży w ich pojazdach możesz zapomnieć.
I to w tych busach częściej spotkasz przysłowiowych ludzi z reklamówką z biedry niż w Polskim Busie.
  • Odpowiedz
@tetris795: Na Luxa też uważaj, bo oni uwielbiają sprzedawać więcej biletów niż mają miejsca w autobusie.

Ale w przeciwieństwie do PolskiegoBusa przynajmniej dzwonią i mówią o tym i zwracają kasę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kylkson: To co napiszę może być brutalne, ale w Lublinie Bocianowi opłaca się tylko trasa do Warszawy. Do Rzeszowa i Krakowa PB prędzej czy później by zlikwidował kursy, ale busiarze im bardzo
  • Odpowiedz
@BillyHerrington: Pewnie masz rację, ale wydaje mi się, że kierunek Rzeszów też im się akurat opłacał, ale tu też busiarze zrobili swoje.


@kylkson: Może w weekendy (tak jak Kraków, który w piątki i niedziele miał dosyć dobre napełnienie, ale reszta dni wypadała bardzo słabo), ale sam miałem okazję jechać z Rzeszowa do Warszawy przez Lublin i do LU jechałem sam. W niedzielę. Po południu. W Lublinie z kolei się już
  • Odpowiedz