Wpis z mikrobloga

nie wiem jak tu traktuje się firmę Polski Bus, którą jeszcze do wczoraj lubiłem, ale po tym co wczoraj #!$%@? mam ochotę ich zgłosić do jakiegoś UOKiKU. Kupiłem bilet, a nie było miejsc, więc kierowca nie wpuścił mnie do autobusu i wezwał policję pod pretekstem tego że byłem pijany. wydmuchałem 0,2 promila, a mimo to odmówiono mi jazdy. mam wszystko nagrane na GoPro, więc jak bedzie zainteresowanie rozkręcę aferę

#oszukujo #afera #polskibus
  • 97
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: skąd się biorą tacy ludzie xD
ewidentnie się wystraszył gównoburzy i próbuje się łapać przysłowiowej brzytwy. Film widziałam i ręce opadają. Kultura to słowo obce niektórym ludziom. Swoją droga nie rozumiem jak można pracować z innymi ludźmi mając takie podejście.
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: jest zapis, że jak ktoś się źle zachowuje, jest niebezpieczny itd.

Z tych osób ja naprawdę bałbym się jechać z tym gościem, który groził zabiciem. ZABICIEM. Powiedział "#!$%@?ę się i cię zabiję". Mówię to zupełnie szczerze - bałbym się z kimś takim jechać. Kichnę na niego, nadepnę na stopę, wpadnę jak zatrzęsie kiedy będę sięgać do plecaka, cokolwiek. Ktoś taki jest po prostu niebezpieczny i kierowcy powinni go niezwłocznie poprosić
  • Odpowiedz