Wpis z mikrobloga

nie wiem jak tu traktuje się firmę Polski Bus, którą jeszcze do wczoraj lubiłem, ale po tym co wczoraj #!$%@? mam ochotę ich zgłosić do jakiegoś UOKiKU. Kupiłem bilet, a nie było miejsc, więc kierowca nie wpuścił mnie do autobusu i wezwał policję pod pretekstem tego że byłem pijany. wydmuchałem 0,2 promila, a mimo to odmówiono mi jazdy. mam wszystko nagrane na GoPro, więc jak bedzie zainteresowanie rozkręcę aferę

#oszukujo #afera #polskibus
  • 97
  • Odpowiedz
@Drakalen: to w sytuacji jak są dwie osoby, które mają bilet na to samo miejsce to kierowca powinien sprawdzić, który cebulak robi w #!$%@? i go #!$%@?ć

chyba, że miejsca nie są numerowane, ale w takim wypadku powinny być.
  • Odpowiedz
@durielek: no, to prawda. Może by tak zrobili, jakby miał 0 promili? A tak to może po prostu łatwiej było dla nich po prostu na policję zadzwonić. Ja tam zawsze trafiałem na spoko obsługę, ale na pewno jacyś frajerzy też są :/ Takie życie.
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: Piszę to by być może dodać Ci otuchy. Kiedyś będąc w UK, miałem zaplanowany lot do PL. Jako, że na lotnisko ze 200 km musiałem też zarezerwować autobus - National Express. W dniu wylotu udaję się na miejsce odjazdu. Idąc głównym rynkiem mieściny, z której miałem wyjechać spoglądam na zegarek i widzę, że mam jeszcze 10 minut zapasu. Nie przejąłem się więc widząc z daleka, że jakiś National Express właśnie
  • Odpowiedz
@Zarys: no to byłem 10 minut przed odjazdem...nie zmienia to faktu, że i tak powinien kierowca czekać, aż zbierze się komplet pasażerów i dopiero potem zgodnie z rozkładem odjechać
  • Odpowiedz
a moim zegarku jeszcze 10 minut do odjazdu. Na wielkim zegarze zamontowanym na rynku tak samo. #!$%@?, co za chora akcja. Dzwonię na infolinię, a tam uprzejma pani informuje mnie, że się spóźniłem. Na moje zaprzeczenie dodała, że trzech pasażerów potwierdziło fakt mojej nieobecności w godzinie wyjazd


@Pawel2700:
Pewnie złapali komplet na miejscu i tak na wszelki wypadek Ciebie wydymali, żeby nie trzeba było się z Tobą kłócić :D
  • Odpowiedz