Wpis z mikrobloga

Dzisiaj doswiadczylam czegos dosc ciekawego. Grupa kobiet w #pracbaza i szkolenie. Prowadzacy - 4/10 w skali Ruchensteina. No moze 4,5 max. Na przerwie jak zwykle baby zaczynaja paplac i w sumie wyszlo, ze kazda, nawet nasza grupowa 9/10 (nogi do nieba, piekna kobieta) zainteresowala sie prowadzacym. Dlaczego? Pomimo niewyjsciowej twarzy typek bardzo fajnie ubrany, tu zegarek, tam jakis gadzet, ciuchy schludne i wyprasowane. Caly czas wtracal jakies ciekawostki, od tematow stricte informatycznych po krotkie anegdoty zwiazane z jego zainteresowaniami, potrafil zainteresowac swoja opinia itp.
Dostalysmy wszystkie mindfucka, bo ciacho z niego zadne, a delegacja 3 najlepszych dup poszla na zwiady czy jest wolny czy kogos ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiec wszystkie #przegryw i #stulejacontent #protip dla was: bycie suchoklatesem czy brzydka twarz was nie skresla w drodze do fajnych dupeczek :)

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow
  • 63
@ZimneDziadyListopady: Oczywiście, że nie.
Zwracam uwagę na problematykę, gdzie każdy facet niezależnie od wyglądu jest w stanie zauroczyć każdą kobietę swoją elokwencją, charyzmą oraz innymi aspektami, które nie są jego prawdziwymi cechami.

No i problematyka jest taka, ile takich dziewoj daje się uwieść i pójdzie w tango z takim kolesiem.

Nie robię zarzutu instruktorowi, ale staram się przytoczyć dość podobny schemat sytuacji, który o dziwo, nie jest rzadki.
@annerice: nie kasuje twojego komentarza bo napisalas prawde: tak, pracuje w cc. Tak, jest to jedno z moich zajec i uwierz mi, zeby nie dostac premii 4 cyfrowej na tej kampanii trzeba sie.mega #!$%@?. Nie mam mozliwosci w tej chwili wrzucic Cie na czarno wiec prosze, nie wypowiadaj sie pod moimi wpisami bo po prostu nie mam do Ciebie szacunku za to co #!$%@? i nie chce tu twoich komentarzy. Pozdrawiam.
I teraz niech smutne Mirosławy pomyślą czy zainteresowaliby się taką prowadzącą kurs, 4/10, fajnie ubraną i z ciekawymi historiami do opowiedzenia ;). Naprawdę facet ma duże pole manewru jeśli nie jest Adonisem, a kobieta? Hmm. Odpowiedzcie sobie sami :)
@Ordowik: To jest plus jeżeli chodzi o faceta.
Ja jedynie przytaczam typ Casanovy, który nie musi być urodziwy ale potrafi tańczyć w rytm, który podoba się danej kobiecie.

Aczkolwiek, wrócę do tego plusa. Zgadzam się w 100%, że osoba niezależnie od płci, może nadrobić innymi cechami. I o ile jest to naturalne i szczere, o tyle zasługuje na szacunek i gratulacje.

@kaszkai: Dam Ci w skrócie obrazek, który kiedyś na
T.....e - @Ordowik: To jest plus jeżeli chodzi o faceta.
Ja jedynie przytaczam typ C...

źródło: comment_8kg2BvvbFtZw5BUjjV7hrVTC76Hz5fie.jpg

Pobierz