Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: nie jestem fanem pixelartu. Robię tutaj za adwokata diabła, bo jak cenię sobie merytoryczną krytykę, tak ignoranckiego obrzucania błotem czegoś czego się nie rozumie jest dla mnie odrzucające i #!$%@? mnie niemiłosiernie.

Debilizmu nie trawię.
  • Odpowiedz
@Perlo:

no ale plz xD to wyglada jak kupa. z 10lat temu byly takie programy gdzie z gotowych elementow robilo sie gry za darmo i tak to wygladalo wlasnie xD


tak, twoja opinia jest debilna.
  • Odpowiedz
@Ofacet: Ale to jest sama prawda. Wyglada jak kupa? Wyglada. Porownaj sobie do normalnych gier jak Tomb Raider (nie no przesadzilem, nie bedziemy gowna z czekolada porownywac XD) Porownaj do hmmm o wiem Quake3 xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: Ok skoro uderzasz w atakowanie mnie to sprawdzilem Twoj profil. Wniosek jeden: wrzucasz tylko gole dupy i gierki - jestes typowa stuleja z piwnicy co nie ma rozowego, siedzi i fapuje przed kompem miedzy potyczkami na ps4 xD I ty bedziesz mnie ocenial czlowieku bez zycia? xD
  • Odpowiedz
@Perlo: Nie jesteś fanem piłki nożnej?

Wierz lub nie, ale mam różowego od dwóch lat, poza tym jakoś słabo sprawdziłeś bo na tym tagu jestem aktywny od kilku dni dopiero. Podobnie jak gify z paniami wrzucam od dwóch. Zrób lepszy risercz następnym razem.

Twoja ignorancja jest tak porażająca że sobie daruję. Gratuluje, wygrałeś. Twoja prymitywna argumentacja jest nie do ruszenia. Żegnam.
  • Odpowiedz
@Perlo: Pixelart to jest styl i może wyglądać naprawdę ładnie nawet w dzisiejszych czasach. Takim idealnym przykładem ładnych pixeli jest gra Duelyst, która ma swój własny przyjemny i unikalny klimat. =)
  • Odpowiedz
@Perlo: Nie do końca się z tym zgadzam. Faktem jest że stworzenie pixelartu jest dużo łatwiejsze niż praca nad modelami 3D, ale stworzenie naprawdę ładnego pixelartu wymaga już podobnych umiejętności. Innym przykładem jest King's Arthur Gold, gdzie ciężko mi sobie wyobrazić tę grę w innej oprawie graficznej. A to, że wiele gier wygląda jak gówno dotyczy również i 3D.
  • Odpowiedz
  • 0
@kompresja: polemizowalbym. robienie w pixelarcie jest co prawda tańsze ale bardzo czasochłonne i wymagające pewnych umiejętności. Dla porównania np. niedawny superhot ma tak banalna geometrię obiektów jak i brak tekstur/proste tekstury ze zrobienie modelu w superhot zajmoealoby naprawdę mało czasu.
  • Odpowiedz