Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks
Jesteśmy z moim rożowym paskiem parą od mniej więcej dwóch lat, od roku mieszkamy ze sobą i te z od roku uprawiamy regularny seks. Pisząc regularny mam na myśli raz na dwa tygodnie - chciałbym częściej, ale ona jest zwykle zmęczona, źle się czuje lub nie ma ochoty.
Pieszczoty oralne są już częściej - średnio dwa razy w tygodniu. Często zdarza się jednak tak, że tylko ja ją pieszczę - ona twierdzi że tego dnia ma ochotę na minetkę i nic więcej.

Oprócz tego jest cudowna - zabawna, inteligentna, dobra. Niczego jej nie brakuje. Kocham ją.
Poruszyłem ten temat oficjalnie pewnego wieczoru, gdyż było mi z tym już po prostu źle. Zapytałem o co chodzi, czy jest ze mną szczęśliwa, czy mnie dalej kocha tak jak na początku, itd.
Zapewniła, że nigdy nie kochała mnie bardziej niż teraz, nie wyobraża sobie beze mnie życia i chce je dalej spędzać ze mną. A jeśli chodzi o seks to jest jej to cięzko wytłumaczyć: nie podnieca jej, loda robić nie lubi, ale bardzo chwali to jak ja ją pieszczę ustami.
Zapytała mnie czy to możliwe abyśmy ograniczyli nasz seks do minetki, ja w tym czasie jesli chcę mógłbym pieścić samego siebie ręką.
Nie wiedziałem co powiedzieć więc powiedziałem co wiedziałem - że się zastanowię. Podziękowała mi za wyrozumiałość i za to, że się o nią tak troszczę.

Oczywiście wiem, że robię coś źle, że moja kobieta nie ma ochoty na seks ze mną. Że powinna być mokra na samą myśl o mnie. Nie wiem jednak co robię źle - na codzień jestem pewny siebie, zabawny. Atrakcyjne koleżanki w pracy flirtują ze mną, czyli nie może ze mną być tak źle.

Nic nie rozumiem.
Jeśli mam się z nią kochać widząc że nie sprawia jej to przyjemności, widząc znużenie w jej oczach... zaczynam się zastanawiać czy się nie zgodzić.

Mam nadzieję, że u was jest lepiej :)
Dobrej nocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 50
Zapewniła, że nigdy nie kochała mnie bardziej niż teraz, nie wyobraża sobie beze mnie życia i chce je dalej spędzać ze mną.


@AnonimoweMirkoWyznania: mam wrażenie, że coś w tym zdaniu jest nie tak. Absolutnie nie zgadzaj się na to co Ci dziewczyna proponuje. Przecież ona musi zdawać sobie sprawę z tego, że coś niedobrego się z nią dzieje. Kobieta, która kocha swojego faceta nie wyobraża sobie żeby seks był jednostronny. Szukajcie
@AnonimoweMirkoWyznania: tego jeszcze nie grali xD wpadłeś pod pantofel i tyle. Ale jest suotka więc nie daje po sobie poznać że cię wykorzystuje :)
@InsaneMaiden: też mam takie wrażenie i uważam że po prostu jest jej z nim bardzo wygodnie dlatego nie wyobraża sobie życia z kim innym, a że to kobieta to seks od czasu do czasu nie robi jej problemu a np taki lodzik już wymaga jakiegoś wysiłku
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nagła odmiana to podejrzewałabym tego słynnego bolca na boku i radzę ci ją poobserwować. A jeżeli zawsze miała takie libido, to mogą być to sprawy medyczne, albo jakieś traumy z przeszłości (o których ona może ci wcale nie mówić). Bądź co bądź, taki stan rzeczy nie jest normalny i młoda kobieta mając faceta w nocy koło siebie, po prostu będzie miała na niego ochotę częściej niż raz na