Wpis z mikrobloga

@fryne_: @czarmander: a ja się trochę nie zgodzę. Tzn. szanuję i to wasza opinia i wasze życie, ale mam wrażenie, że trochę cały świat próbuje ludziom wmawiać, że muszą szukać tego NAJLEPSZEGO partnera i taki co jest po prostu okejno to niby jest okej, ale przecież zawsze gdzieś za rogiem może być jakiś lepszy!
Ja przed moim niebieskim byłam #tfwnobf motzno i po 3 latach związku nadal słyszę od niektórych
@ImNewHere: ja taka mam :D gardzi karynami, dziubkami, kretynskimi snapami z kibla w #!$%@? klubie czy chwalenie sie przejazdem 10km na rowerze z endomondo i oczywiscie 30 fotkami z insta, no i ogolnie ludzmi, ktorzy wrzucaja WSZYSTKO na fb dla atencji
@ImNewHere: wlansie takiej teraz smole cholewki. Lubi ogladac mecze, selfie jak robi to tylko z glupimi minami zadnych dziubkow, nie ma snapa i insta. Do tego ma mega podobne prostackie poczucie humoru gdzie na moj tekst "chodz kupimy tego trojkolowca z naczepka bede Cie wozil jak loche" wybucha smiechem "Ty jestes #!$%@?"
Klepsydra Krzysztof Krawczyk - znalas go dobry piosenkarz?;) widze jak kiśnie "nie idz ta droga Ars ..."
Co troche
@ImNewHere: Ja taką mam i również nie oddam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma jedynie FB, nie wstawia wszędzie swoich zdjęć, jest cicha i spokojna, lekki makijaż a włosów nie farbuje (ᵔᵔ)
@ImNewHere: jak swoją poznawałem to instagram miała od tak sobie, a teraz to ma 6 tys obserwujących, przesyłają jej paczki z jakimiś rzeczami ze Stanów żeby reklamowała i codziennie wstawia po 2-3 zdjęcia siebie oraz fit żarcia... Do tego też snapy przez cały dzień.. co zrobić
@ImNewHere: ...a to tylko jedno z "prostych" wymagań. Ciężko znaleźć dziś taką, która cokolwiek sobą reprezentuje i nie jest denerwująca.
Akurat jakieś konta na instagramach to najmniejszy problem.
W tych czasach znaleźć taką dziewczynę to ciężka sprawa.


@ImNewHere: Jeśli szukasz takich na snapach, instagramach, tinderach i innych to nic dziwnego, że trudno znaleźć.

Ja nie chcę się chwalić, raczej wyżalić, ale ostatnio usłyszałam od obcego faceta, że mam bardzo ładną urodę, ale wydaję się być bardzo nieśmiałą, i że gdybym była bardziej śmiała, to wszyscy faceci dookoła by na mnie lecieli. A tak jestem całe życie sama ( ͡