Wpis z mikrobloga

@loczyn: Nie napisalam, ze zle. Napisalam, ze wspolczuje, czyli ja w zyciu nie chcialabym zyc w takim zwiazku i cale zycie znac tylko jednego partnera. I nie mowie tu tylko o aspekcie seksualnym. Wydaje mi sie, ze tak naprawde nie wiadomo, czego oczekiwac od zwiazku, czy ten obecny jest takim, jaki bylby dla nas najlepszy, bo nie zna sie nic poza tym, co mamy odkad tak naprawde gowno wiedzielismy o zyciu
W tych czasach znaleźć taką dziewczynę to ciężka sprawa.


@ImNewHere: Bzdura. Prawde mówiąc, to tych "zwykłych dziewczyn" jest o wiele więcej niż "tapeciar". Mi się wydaję, że szukasz "swojego unikalnego płatka śniegu" - czyli laski 9/10, która będzie "kochać" tylko Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Swoją drogą używasz wykopu - czyli rozumiem, że taki serwis jest już w granicach "normalności", czy kryteria nie obowiązują dla Jaśnie Pana?
@fryne_: tu się zgodze, będąc z jednym partnerem/partnerka mamy uczucie, że "cos tracimy" znaczy czujemy, że moze jednak czeka na nas magiczne "cos", jesli chodzi o wiazanie na stałe to jednak przed warto poznac troche osób by człowiek wiedział czego chce