Wpis z mikrobloga

@dylan61: Gdzie napisałem, że nie potrafię żadnej znaleźć? Gdzie mam ból dupy? Napisałem, że to moje marzenie. Czy wylewam tutaj żale? Stwierdzam, że taka dziewczyna to mój ideał, ale widzę po wylewającej się logice z Twojego komentarza, że i tak nie zrozumiesz :)
@ImNewHere: napisałeś ze o takiej marzysz, że KIEDYŚ taka miałeś i ze ogólnie CIEŻKO znaleść takową w obecnych czasach. Czy to niewystarczające przesłanki zeby stwierdzić ze nie możesz znaleść wyżej opisanej dziewczyny? Dla mnie tak.
"wylewającej się logice" - myśle, ze to bezsensowne i niepoprawne nadużywanie słowa "logika" (szczególnie popularne na mirko) zle świadczy o piszącym.
@hazawwin: Szczęściarz :)
@dylan61: Mirku, ale to że kiedyś taką miałem i że ciężko taką spotkać znaczy, że mam stulejarski ból dupy? Pytałem tylko we wpisie czy tylko ja mam taki ideał kobiety, nigdzie nie narzekam np. "w tych czasach same pustakie tylko insta, nie ma juz na tym swiecie naturalnych kobiet" - wtedy byłby to ból dupy :)
@luxresh: wiadomo. Mam nadzieje ze przejdzie ta ustawa zakazująca korzystania z tego filtra xD
@ImNewHere: dobra skoro nie ma tu bulu dupy o kondycje kobiet we współczesnym świecie, to spoko. Pozdrawiam, życzę powodzenia w poszukiwaniach ;>
@Madlen_: albo używają makijażu (co jest tak samo naturalne jak faceci golący pachy ((dla niektórych nie do przyjęcia XDD))) i już to przeszkadza. Masakra #!$%@? jak można kogoś skreślić jeśli Ci się podoba, jest spoko, ale wychodzi że ma snapa, insta i co? I koniec znajomości? O luju.. Jeśli ktoś nie ma potrzeby w dzisiejszych czasach wstawienia swojego zdjęcia (nawet koniecznie o twarzy nie mówię tylko jakiegoś przedmiotu itd.) to myślę,