Wpis z mikrobloga

Jestem juz lekko zawiany ale wpadlem na wypok jeszcze :) Wiec tak...wczoraj rzucilem prace w korpo, dzis 35 urodziny i postanowilem ze dosc oszukiwania siebie i czas zaczac prace na wlasny rachunek. 30 wrzesnia konczy mi sie wypowiedzenie i od 1 pazdziernika biore sie za noze na powazne :) W koncu zabiore sie za te milion projektow ktore mam w glowie na ktore wiecznie nie bylo czasu. Najbardziej sie ciesze ze bede spedzal wiecej czasu z moimi dziecmi :) Pozdrawiam Was Miraski i Mirabelki :) #trollsky #korposwiat
Pobierz Trollsky - Jestem juz lekko zawiany ale wpadlem na wypok jeszcze :) Wiec tak...wczora...
źródło: comment_ySg9jpv8c9f9CJcsLyljtE9F6uVKTknh.jpg
  • 145
@Trollsky Zdziwiłem się, że dopiero teraz rzuciłeś robotę. Zamówień będzie dużo bo twój nick to już marka, tylko czy nie znienawidzisz tego przy setnym nożu?
@Trollsky Nie znam się na temacie kompletnie, ale jeżeli ktoś by mnie obudził w środku nocy i spytał, kto robi najlepsze customowe noże na świecie to bym odpowiedział, że Trollsky. Skoro nawet ja to wiem, to wróżę, że to była jedna z lepszych decyzji jakie podjąłeś i pomimo tego, że tematem się nie interesuję - usłyszę o Tobie jeszcze nie raz. Powodzenia!! :)
Sam jestem zawiany, myslalem ze to pisze przypadkowy uzytkownik wypoku (dla tych ktorzy uzywaja i rozumieją tylko nowomowę - randomowy), ale gdy zobaczylem ze to trollsky to wtedy zrozumialem plus obowiazkowy. Jest to uzytkownik, ktory niejednokrotnie wpisal die na liste zasluzonych. Wybil i nabral przeswiadczenia o wlasnej wartosci z wypokum to wielki czas dla niego. Rzucil korpo i wresCie zaczyna to co robi najlepiej, i to na wlasny rachunek! Bywaj zdrow! :)
@Trollsky Po trzech latach w jednej firmie tez zmieniam wszystko. Nie ma co tracic czasu. Trzeba robic to co sie lubi, kocha. Do pracy z kazdym dniem trzeba isc z usmiechem na twarzy. Mi tego czesto ostatnio brakowalo. Jestem gowniaz wiec w glowie mi imprezy i podroze, nawet na to brakuje czasu, a potem bede zalowal. Praca to nie wszystko. Zmieniam prace od 1 wrzesnia. Powodzenia Tobie.
@Trollsky: też zawsze obawiałem się zarabiać na pasji (w sensie full-time), żeby sobie jej nie obrzydzić. Dotąd się nie zdecydowałem i raczej tego nie zrobię, jednak tobie szczerze gratuluję i sądzę, że decyzja bardzo dobra. Marka już jest - i to konkretna, strona bardzo fajna, prosta i nieprzekombinowana. Pozostaje życzyć powodzenia, z miłą chęcią udostępnię stronę u siebie. :)
@Trollsky I #!$%@?, barfzo dobrze zrobiles. Zarobisz na zycie czyms, co kochasz, a ja bardzo bym chciala miec noz w swojej kuchni od ciebie - taki prestiz na wykopie! :)