Wpis z mikrobloga

@spetz: zawsze kisne z ludzi, którym sie wydaje ze jak ich firma raz puści na dwór, zapewni stół do pingponga albo piwo raz na miesiac to szaleją z radości i czuja, ze Boga za nogi złapali....
  • Odpowiedz
@TgcRap4: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@M4ks: trochę nietrafiłeś, bo nikt nikogo nie puszcza w momencie gdy Ty sam jako jeden ze współzałożycieli decydujesz czy np. w tym tygodniu jedziesz w góry albo nad morze pracować zdalnie ;).
@RiViNsk: Kudłacze.
  • Odpowiedz
@TgcRap4: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@M4ks: trochę nietrafiłeś, bo nikt nikogo nie puszcza w momencie gdy Ty sam jako jeden ze współzałożycieli decydujesz czy np. w tym tygodniu jedziesz w góry albo nad morze pracować zdalnie ;).

@spetz: wow, cos jak bezrobotny chwalący sie, ze ma duzo wolnego....
  • Odpowiedz
A tak pracujemy w Noordwind Software Services ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@spetz: dziwna forma reklamy. Szukacie ludzie? Bo na Waszej stronie, podstrona job offerings to jeszcze dziwniejsza lista bez żadnych konkretów. Byście napisali chociaż w jakich technologiach tam robicie.
  • Odpowiedz
@medevacs: to nie jest forma reklamy, po prostu zwykły wpis na mirko ;). A technologie zależą od konkretnego projektu, aktualnie jest głównie .NET, było też zapotrzebowanie na specjalistę z Dockera, za niedługo potrzebna może będzie Scala itd.
  • Odpowiedz
@medevacs: dzięki za opinię, ogólnie to strona będzie przebudowana tylko nie mieliśmy na to jeszcze czasu (ale w miarę wiemy co trzeba poprawić). Oferty będą dedykowane pod projekt, także jak wspomniałem nie skupiamy się tylko ja jednej technologii ;). Tak czy inaczej będzie ona dedykowana głównie pod ewentualnych klientów + potencjalnych członków zespołu.

@Nabucho: dzięki :) nie wiem czy ktoś jest trollem czy nie ale ogólnie nie widzę większego sensu
  • Odpowiedz
@spetz: > o ile nie idą za tym jakieś konkretne uwagi tzw. konstruktywna krytyka.

całkiem sprawna definicja trollingu Ci wyszła :) a Kudłacze trzeba będzie sprawdzić. Wyjazd anty-śdm?
  • Odpowiedz
@Nabucho: :) byliśmy tylko na 3 dni (powrót wczoraj wieczorem) i jako rodowity Krakowiak to powiem tylko tyle, że odkąd tu mieszkam nigdy nie widziałem tak pustego miasta, ulice jak np. Zakopiańska był dosłownie wymarłe w godzinach szczytu. Nie mam nic do ŚDM, sam jestem osobą wierzącą i pomimo tych wszystkich potencjalnych utrudnień to jednak w pewien sposób się cieszę, że tyle osób z całego świata zapełni to miasto na ten
  • Odpowiedz
@spetz: hm, ja zdradziłem Krk i wyjechałem, ale fakt, w poniedziałek rano pustki też widziałem, co w okolicach 10 rano przy Nowym Kleparzu jest raczej nietypowe. Co do pozytywnej energii, to ja na ten przykład jestem całkowicie antyklerykalny, uważam, ze to bachanalia Dziwisza itd., ale fakt, z relacji znajomych wynika, że jest trochę jak na Openerze, zwłaszcza w komunikacji. Szkoda tylko Błoni...
  • Odpowiedz
@Nabucho: też nie jestem zwolennikiem wydawania publicznych pieniędzy na cele religijne, po prostu uważam, że nie jest to fair względem osób, które nie mają nic wspólnego z Kościołem i gdy czytam o nabijaniu kasy na różne dziwne sposoby typu "haracze" od restauratorów to mam dość negatywne uczucia. Niestety raczej nic z tym nie zrobimy, a jeśli już wszystko zostało zorganizowane, to chociaż niech przyjezdzni się cieszą ;).
Co do Błoni i
  • Odpowiedz