Wpis z mikrobloga

@Nastruj ale przypominałeś :D za dzieciaka na sylwestra rodzice gdzieś pojechali, z kumplem we dwóch siedzieliśmy, za oknem fajerwerki a my zamiast je oglądać to całą noc graliśmy :D
@makzy: ja miałem podejście do instalki z pół roku temu i error na errorze, próbowałem googlować to trafiłem na wyjaśnienia,że nowe karty graficzne i ET to złe połączenie
@Nastruj: @grave:: Kurde przestraszyłeś mnie i aż spróbowałem sobie zainstalować ET teraz.
Na Win10 prof i grafika GTX560 (czyli nic nowego tak szczerze) jak sie ustawi aby instalowalo z trybem zgodnosci z XP i jako administrator to wszystko smiga :D
@Nastruj: Ahh do dziś pamiętam jak koledzy w gimbazie o tym gadali, z ciekawości pobrałem i wsiąkłem.
Wurzburg Radar, pierwsza mapa na jakiej zagrałem a potem bite 3 lata zmarnowane.
@peszmerd: @DarkAlchemy: @ZgnilyKefir: @Internet_the_explorer: @Messix: @zackson: @dStan: @makzy: @viruzzet: @henryk_saniewski: @Fuv: @franaa: @ermik: @herejon: @keltan: @komisariatnapomorskiej: @TgcRap4: @skejna: @DrPur: @karoryfer: @xkajteqx: @gasu_kurobikari: @lihtaz: @Mazowia: @koniarek:

nie wiem czy zawołałem wszyskich, jeśli nie to proszę spamujcie innych. Chyba każdy z nas, który grał w tą grę ok 10