Wpis z mikrobloga

Cfg od butchjiego*** to bylo cos ;<
Szukanie gier na ircu i oznaczanie swoich skillow low,low+,med,med+ a potem high ale to juz prosu byly
Pamietam jeszcze taki program do szukania serverow i sprawdzania ich stanu bez wchodzenia do gry, nazwy zapomnialem wiem ze ikonka to byl taki trojkat z okiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@viruzzet: @grave: Spoko, w ten weekend idę na ślub, później w tygodniu nie ma problemu. Co do twarzy.. Ostatnio miał być lan na Śląsku i na fb znalazł mnie jeden gość, chciał mnie dosłownie z grobu wyciągnąć i namówić na komentowanie lana, ale byłem wtedy w tym terminie na Ultra Europe na Chorwacji :D A Lan podobno się nie odbył dla ET :(
  • Odpowiedz
@grave: też bym sobie wrócił do gierki ! ale mam nadzieję, że graliście na klasyku - bez żadnych #!$%@? modów etc - teraz na tych serwerach nie wiadomo co sie dzieje.
  • Odpowiedz
@Nastruj: Kocham tą grę w całokształcie. Nie tylko te zwykłe mapki. Grałem zawsze na polskich serwerach i dużo mapek było zmodowanych i dodane nowe, do tego dźwięki i cytaty z filmów na voice-chat. Czasami zamiast żołnierzy, zielone gremliny. Wbijałem na serwery trickjump, sniperskie i panzer-faust war. Zabawy nie było końca, bo mody dawały nieograniczone możliwości. Ale zwykła strzelanina też miała swój urok, a to pewnie przez dynamiczność tej gry.
  • Odpowiedz
Nie mogłem skorzystać z MirkoList,bo nie jestem autorem tego wpisu, więc nie moge zawołać wszystkich plusujących/komentujących.

Zatem jeśli jesteś zainteresowany wspólną grą z Mirkami w następnym tygodniu i być może jeśli idea nie upadnie częściej to zaplusuj/skomentuj TEN WPIS a zawołam Cię jeśli będziemy coś dalej działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dStan: zaplusuj/skomentuj TEN WPIS,bo będę korzystał z MirkoList i potem nie bede recznie szukał w tym wpisie wiary (a nie mogę zawołać plusujących/komentujących z tego wpisu na którym piszemy,bo nie jestem jego autorem, a nawet gdybym poprosił autora to nie da rady,bo jest zielonką)
  • Odpowiedz
@DrPur: grałem na fatalnym ale to dopiero po upadku serveru skalaka gdzie był klan FHT i BB-TEAM ale juz nazwy serwera zapomniałem :D
Ciekaw jestem czy ktoś z mirków tam grał:D oczywiście jaymod
  • Odpowiedz