Wpis z mikrobloga

@sunny-d: @viruzzet: ojezu, jak nostalgłem. Dwa sezony w Pifpafie wygaliśmy a potem zostałem tam sędzią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

w Goleniowie w 2008 GGT

@s0k1: też byłem! Finał na noże bo remis był a burmistrz nie miał czasu czekać z wręczeniem nagród :D
  • Odpowiedz
@Szyja1: zaplusuj/skomentuj TEN WPIS,bo będę korzystał z MirkoList i potem nie bede recznie szukał w tym wpisie wiary (a nie mogę zawołać plusujących/komentujących z tego wpisu na którym piszemy,bo nie jestem jego autorem, a nawet gdybym poprosił autora to nie da rady,bo jest zielonką)
  • Odpowiedz
@dadas: Jeszcze nie zapominaj o Mrozu! :D Ahhh, te czasy jak strasznie podejrzewał mnie o wh... i to rozczarowanie po pierwszym spotkaniu na LanParty hmm chyba w Gliwicach... Swoją drogą FearFactory wtedy miażdzyło...
  • Odpowiedz
@Pivoo: AAF Clan - ten prawilny i pierwszy bo wiem, że póżniej były jeszcze jakieś teamy które miały taki sam skrót tylko inaczej brzmiała nazwa pełna :) P.S. Graliśmy z Wami też chyba z tego co kojarzę ;)
  • Odpowiedz
@Nastruj: Weź człowieku, bo mnie nostalgia wzięła i znowu zainstaluje żeby się #!$%@?ć na jakimś #!$%@? gaymodzie z milionem modów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Plus nie wiem czy tylko u mnie, ale ta gra strasznie słabo chodzi na współczesnych pecetach, jakiś fix na to, żeby mieć >125 fps?

Jak będzie ktoś chciał grać to wołajcie - chętnie popykam
  • Odpowiedz
@henryk_saniewski: Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your command map! Landmine spotted, check your
  • Odpowiedz