Wpis z mikrobloga

@ilmash: Kolejny raz zmieniasz temat. Cytując mnie samego:

jeszcze odwolywales sie do prawa dotyczacego sprzedazy uslug. Nie zmieniaj tematu tylko daj cytaty na to ze klient musi miec odliczona kwote przy zakupie uslugi. Bez tego twoje wypowiedzi to pusty bełkot.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: typowe #!$%@?, gdzie próbujesz cytowaniem ustaw usprawiedliwiać fakt, że to co koleś robi to złodziejstwo a ty masz tą samą mentalność. NIE MOŻNA #!$%@? JEŹDZIĆ BEZ BILETU, to tak trudno sobie wbić do łba? co ma do tego cała otoczka tego czy miał czy nie miał czy chciał mu zrobić loda albo wymienić się na worek ziemniaków? odpowiadam: gówno. nie zapłacił i tym samym stawia go to dla mnie na
  • Odpowiedz
@ilmash: Twój post nie ma nic wspólnego z naszą rozmową. Ja pytam czy masz dowód na to co mówiłeś a ty mi wyskakujesz że popieram to zachowanie. Mam gdzieś co zrobił op, nie o tym z tobą dyskutuje, ale jak widać deficyt kaszy jaglanej w organizmie seby robi swoje. Wiec pytam ostatni raz: podasz mi dowód na to co mówiłeś czy nie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Cóż za dyskusja programistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ilmash sam jesteś zlodziej, #!$%@?, jak mnie rozwalaja tacy ludzie do bólu poprawni i szufladkujacy wszystkich.
@TurboDynamo nie ma sensu dyskutować
  • Odpowiedz
@Techies: nie jestem do bólu poprawny, wiele rzeczy robię na granicy, szczególnie jeżeli chodzi o przepisy na drodze, ale #!$%@?, niczego nie ukradłem w życiu gościu. a jak nie miałem biletu z tego czy innego powodu to #!$%@?łem z buta. taki jesteś #!$%@? bogaty to sobie kup telefon z androidem, zainstaluj mobilet i płać w ten sposób za bilety, chyba, że jesteś z tak zapadłej wsi, że tego nie obsługują to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ilmash tak, jestem "z tak zapadlej wsi" że nie obsługują wyobraz sobie, autobusu nie ma co 10min tylko co kilka godzin, do miejsca docelowego mam 30km, i tak wiem że teraz napiszesz że to nie usprawiedlwa mojego "zlodziejstwa" xD
  • Odpowiedz