Wpis z mikrobloga

@syluch: królu złoty :D a dlaczego Ty masz zdobywać laski a nie one Ciebie? :D widzę doktryna wpajana od małego spowodowała określony tok rozumowania u Ciebie, co zrozumiałe, ale nieco błędne :) Masz walczyć i zdobywać kobiety na równym stopniu jak one mają zdobywać Ciebie. Nie mówię, że to ma być 50/50, proporcje mogą być różne, ale niech się mieszczą w zdrowym rozsądku :)

A co do "nie chce sie ruchac,
@elzevir zgadzam się z tobą w kwestii zdobywania. Jeśli człowiek wychowa sobie księżniczkę to potem sam sobie jest winien ciągłych pretensji i wiecznego niefoowartosciiowana. Niezaleznie od płci jednak , moim zdaniem nie warto dyskredytowac laski /kolesia bo to już po drugiej randce a ona nie chce mi pokazać pieroga/bonera
@trudnomizasnac: a to też osobny temat...
jeżeli laska wrzuca Cie do friendzona - luzuj ją i szukaj następnej. Rozmawiałem z wieloma kobietami i pytałem: czemu wrzucają gości do friendzona zamiast ich spławić? Oczywiście żadna nie powie tego od razu, ale po 2 lampkach wina i dłuższej gadce zaczynają się otwierać. Powód jest banalny - bo ich potrzebują. Do czego? a to już zależy: do atencji, do podwożenia, żeby pójść do kina/restauracji,
Jeśli z przyczyn inne niż zdrowotne nie chce uprawiać stosunku to nie ma sensu tego ciągnąć.

@Rodriquez: znam parę małżeństw w których seks był dopiero po ślubie i wcale z tego powodu nie są patologią. Zatem powinieneś do takich zwrotów dodawać moim zdaniem lub uważam, że, by nikt nie miał wątpliwości, że to są tylko twoje przemyślenia, które oczywiście nie muszą się sprawdzać u innych ;) .
@Rodriquez: znam parę małżeństw w których seks był dopiero po ślubie i wcale z tego powodu nie są patologią. Zatem powinieneś do takich zwrotów dodawać moim zdaniem lub uważam, że, by nikt nie miał wątpliwości, że to są tylko twoje przemyślenia, które oczywiście nie muszą się sprawdzać u innych ;) .


@simperium: Patologią jest czekanie z seksem do ślubu. Więc zanim zaczniesz poprawiać standardy ówczesnego świata spojrzyj w pierwszej kolejności
@trudnomizasnac: Człowiek się uczy na swoich błędach, nie zrozumie człowiek tego dopóki nie znajdzie się w takiej sytuacji. A szkoda że nie można się uczyć na innych. Ale jak przejrzy na oczy automatycznie dostaje motywacji.