Wpis z mikrobloga

Patologią jest czekanie z seksem do ślubu.

@Rodriquez: patologią to jest wmuszanie w kogoś własnego zdania i zmuszanie kogoś do tego, by funkcjonował wg twojej wizji świata. Jeśli jacyś ludzie chcą czekać do ślubu, to co ci do tego? Po cholerę włazisz im do łóżka?

Niejednokrotnie, poruszanie kwestii seksualności, to nie tylko kwestia samego seksu, ale kwestia szacunku, czy akceptacji, że ktoś może mieć inne zdanie, poszanowanie zdania (niejednokrotnie np. pary
@Rodriquez: patologią to jest wmuszanie w kogoś własnego zdania


@simperium: Patologia to odstępstwo od norm. W naszym świecie uprawianie seksu przed seksem jest normą i standardem.

Jeśli jacyś ludzie chcą czekać do ślubu, to co ci do tego? Po cholerę włazisz im do łóżka?


@simperium: Nie właże do łóżka, niech robią co chcą, tylko niech nie wyrażają opinii że to co robią jest normalne bo jest to patologia
Najgorsze jest to, że ja nie oceniam, czy seks przed ślubem jest ok, czy nie. Ale ty już tak. I to twoje zachowanie w tym względzie jest skrajne i patologiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Rodriquez: #!$%@?, uważam że jeśli mamy jakieś standardy i żyjemy zgodnie z nimi jak 90% ludzi robiących tak samo. To osoba która nie uprawia seksu przed ślubm nie ma prawa tego nawet komentować
@Pikaczu: Taka sama sytuacja kiedy idziesz do restauracji, na imprezę, a w domu lądujecie dopiero po kilku godzinach. Ostatnio miałem taką sytuację że ,,hang out" trwał od 18 a w pokoju wylądowałem z dziewczyną dopiero ok 1... przy czym było sporo tańczenia bardzo blisko tak że czułem się jak bym miał już eksplodować.
@kamieniarz Każdy ma inną fizjologię, tam samo jak z kobietami. Niektóre mają bardzo mokro że aż kapie, niektóre mniej.
@Katarina_Krotchliknioff Gdy facet jest bardzo podniecony nie tylko mu staję, ale i też czasem wydziela tzw. preejakulat, mniej więcej taki śluz jaki wydziela kobieta gdy jest podniecona
@Rodriquez: Bo różowy powinien się szanować bo klucze i zamki itp. Więc nie dają żeby nie było że łatwe ale same też przy tym cierpią xD
Albo nie chcą same wyjść z inicjatywą. Tak pewnie też bywa.
No dochodzi jeszcze fekt zastraszania że pierwszy raz zawsze boli (sporo znajomych odwlekało z tego powodu).
To bardzo skomplikowana sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)