Wpis z mikrobloga

elo kociarze, mam pytanie.


Jak zmusić tego delikwenta, żeby regularnie mył dupala? W nocy idzie do kuwety, zrobi dwójkę, wraca na pościel i stemple zostawia. Szlag mnie trafia powoli. Za dnia mu wycieram, to czasem se przypomni, że HMM W SUMIE TO MOŻNA SE DUPSKO WYLIZAĆ.

#kot #koty #pokazkota #smiesznykotek #smiesznekotki
nicari - elo kociarze, mam pytanie.
SPOILER

Jak zmusić tego delikwenta, żeby regu...

źródło: comment_IX5q55FguKjjpVk7iG4Ky5MVZ3qyY8Il.jpg

Pobierz
  • 135
@nicari: Nie mam powodu Cię czarnolistować. To Twój chowaniec :) Podaję tylko za przykład swoje koty, ale nie przeczę, że inne koty mają inne potrzeby. Vet'em nie jestem. Weź to tylko za kolejny głos za karmą suchą. Jeśli będzie ich odpowiednio dużo - może zmienisz zdanie.
#!$%@?ąc od karmy - jeszcze raz polecam fontanny dla kotów. Moja z apatycznej, asocialnej i autystycznej kici zmieniła się o 120 stopni :). Nie 180,
@Prosument ok, dzięki. Nad fontanną się zastanawiałam poważnie, bo druga kota nie przepada za piciem i może to by coś zmieniło.
Mirek ze zdjęcia uwielbia rozmawiać ze swoim odbiciem w lustrze ^^
Do golenia tak wrażliwych miejsc polecam coś w ten deseń: http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/maszynki_do_strzyzenia/maszynka_do_strzyzenia_psow/228737
Mini maszynka, której koty nie boją się tak jak zwykłej. Wibruje lekko i nie jest głośna. Oczywiście leży wydajność i długą sierść lepiej najpierw potraktować nożyczkami, a potem wyrównać maszynką. I tak będzie problem, bo koty nie lubią kiedy się je tam dotyka, więc uważaj :)
@nimithril: Jeśli weterynarz poleca ci Purine to pora zmienić weterynarza i przestać słuchać i jego i koleżanki. Mokra karma to podstawa ale nie gówno typu mokra Putina z mikro ilością mięsa. Gówniana mokra karma składa się głównie ze zbóż i pulpy buraczanej. Kiepska sucha jak Putina zresztą też. Dobra karma mokra to 80/90% mięsa. Jest kilka takich marek. Jest też BARF. Podając kotu sucha Purine to tak jak karmić człowieka smarzona
@nicari: Cześć. Post ma już 5 lat. Ciekawy bardzo jestem twoich spostrzeżeń po tak długim czasie.
Mam kotkę 4msc, która ogólnie się myje, ale nie wylizuje tyłka po kuwecie. Albo czasem długi czas po kuwecie liźnie się tam dosłownie dwa razy w okolicach (a i tak wygląda to jakby lizała tą drugą dziurkę tylko). Z hodowli, przez 10tyg. była z mamą i innymi kotami, więc powinna podpatrzeć co i jak.

Kupa
@shusty: hejo, powinieneś otrzymać złotą łopatę :D

Z perspektywy czasu już Ci mówię: kot nie wyliże kupy. No po prostu nie. Będzie Ci stemplował, a potem dopiero sobie umyje dupala.

- zmiana karmy. Nie wiem, czym karmisz, mam nadzieję że tylko mokrym, bo suche jest złe :D Najlepiej wybierać karmy niskopodrobowe (trzeba czytać składy, wysokopodrobowe to np Animonda, Smilla, Bozita, nisko to Macs, Feringa, catzfinefood etc). Podroby rozmiękczają kupsztala, potrzeba jest