Wpis z mikrobloga

elo kociarze, mam pytanie.


Jak zmusić tego delikwenta, żeby regularnie mył dupala? W nocy idzie do kuwety, zrobi dwójkę, wraca na pościel i stemple zostawia. Szlag mnie trafia powoli. Za dnia mu wycieram, to czasem se przypomni, że HMM W SUMIE TO MOŻNA SE DUPSKO WYLIZAĆ.

#kot #koty #pokazkota #smiesznykotek #smiesznekotki
Pobierz
źródło: comment_IX5q55FguKjjpVk7iG4Ky5MVZ3qyY8Il.jpg
  • 135
@vestridancer: spoko. czterech weterynarzy widziało marmurkowe jajka mojego psa. dopiero po sześciu latach, jak mu pękły, któryś weterynarz oprzytomniał, że to typowy objaw raka. także różnie, naprawdę różnie bywa z opiniami weterynarzy.
@nicari: No nie wiem, czy nakłanianie kota, żeby sobie czyścił tyłek z g..a jest najlepszym pomysłem. Jeżeli ma rzadkie stolce, to może byłoby dobrze zadbać o to, by były normalnej gęstości. Jeśli wet wykluczy chorobę, to może zacznij mu podawać surowe kości? Wprawdzie nie mam dużego doświadczenia z kotami, ale u mojego psa to działa. Jeśli pozwolę zwierzakowi zjeść coś, co działa na niego rozwalniajaco, to w tym samym czasie pozwalam
@nicari: choć nie znam się na żywieniu kotów, to tak sobie myśle, ze taki kot to chyba spokojnie mógłby się obyć bez puszkowego żarcia. W PL mięsko tanie, a taka drobina przecież dużo nie zje. To można by mu było zaserwować naturalna dietę z miecha, kości i rybek.
Heh. Gdyby nie papug, to bym przygarnęła takiego kociaka do towarzystwa dla mojego psiora imigranta. I rozpieszczałabym... :-)
@malamegi: surowe mięso jest super, ale suplementowane. bez supli można podawać 2-3 razy w tygodniu. suplementacja powinna się odnosić do składu pierwiastków potrzebnych kotu jak u surowej myszki, którą sobie upoluje w naturze. ogólnie wychodzi nie dość że zdrowiej to i taniej, ale na początek trzeba zainwestować w suple ok 200-300 zł. i tak chcę w przyszłości je żywić, zbieram suple sukcesywnie.
bo te puszki czy suche to tak jakby człowiek
@nicari: O takie masz dwa słodziaki? xDDD moje też tak robią. Jeden był sierotą i też nie za bardzo się mył i ogarniał ale minął rok i oprócz tego że jest opóźniony i ma "autyzm" to myje się normalnie. Ile ma ten twój?
@nicari zawołaj mnie jeśli będziesz pisać coś o suplementach, chętnie poczytam; mój jest sierotą z piwnicy i do pierwszego roku życia miał problemy z higieną i zdarzało mu się nawet po nogach posrywać, raz się nawet cały obsikał, nie wiem do tej pory jak, miałam wrażenie, że nie umie się odpowiednio załatwić, po czym nagle się naprawił i od lat wszystko jest ok
@tuhna: mój to samo. #!$%@?ł się albo jak wychodził z kuwety to zawsze wdepnął. już tego nie robi, ale z tego co poczytałam on w ogóle może mieć jakieś problemy neurologiczne.
jak już będę się czuła kompetentna w temacie barfa, to może będę regularnie pisać pod jakimś tagiem czy coś:)