Wpis z mikrobloga

Jednak było mało i pijany nocny melin filozoficzny znowu poleciał do monopolowego po kolejną partię harasi. Ogunie dalej się fafluni po nocy, dzwoni butelkami i wali browary w ciemnościach na mrozie xD

Dominik nie wstyd ci jest, że się znowu tłumaczysz jak świnia? Szukasz guza? To ktoś ci na@ebie za kłamstwo i tyle mogę powiedzieć. <łyk harasia> A wy jako ludzie zgłaszajcie jego. Wytępimy tego debila z internetu i tyle mogę powiedzieć. Będzie miał nauczkę nie od nas tylko od policji On się będzie tam tłumaczył ciężko. Jak chcecie jego u@ebać jeszcze bardziej niż ja jego u@ebałem to zgłaszajcie jego. To wytępimy tego s@rsyna z neta. Jego sprawa nie moja. Ja tam się nie wpie@dalam. Taka jest prawda. no wizisie jako wy ludzie widzowie. To wku@wia mnie i bym napie@dolił w łeb i się taka osoba by się nauczyła. Taka jest prawda. A wy mnie ku@wa uczycie ludzie co mam nie robić <łyk harasia> Pisda blada. Ludzie obudźcie się.


benc
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #elo
RzecznikWykopu - Jednak było mało i pijany nocny melin filozoficzny znowu poleciał do...
  • 4