Wpis z mikrobloga

@Faraday: Atak na sedziego za to ze jest kobietą i uderzanie w tony kobieta-sędzia nic o mnie nie wie a jej uwierzyła na słowo, pachnie tutaj usprawiedliwianiem się na siłę.

Możesz wstawić zawsze uzasadnienie postanowienia to zobaczymy czy tak strasznie cię oszukali
  • Odpowiedz
@jathek: znowu "u mnie" odwrotna sytuacja..brat "dostał" syna wczoraj na parę godzin bo mieli dzisiaj gdzieś z matką jechać..księżniczka dzwoni dzisiaj w południe, że ma po młodego przyjechać bo chce do taty i nigdzie nie jadą..i to z mordą jeszcze, że ona już na klatce z nim stoi i czeka..byleby się dziecka pozbyć...
  • Odpowiedz
@PaleRuskieFajki: jak czytam takie historie, to przychodzi mi tylko do głowy, że do przysięgi małżeńskiej powinna być dołączona umowa, że zdradzający małżonek, jeżeli zdrada była przyczyną rozwodu, automatycznie traci możliwość wychowywania dziecka, chyba że druga strona jest typową patologią
  • Odpowiedz
@jathek: dzis sie dowiedzialem ze kolejna kuzynka sie rozwodzi a maja 2miesieczne dziecko . W sumie to wiekszosc malzenstw jakie znam sie juz rozpadlo i za kazdym razem masa ludzi dookola cierpi. Potem jakies patologiczne sytuacje gdy np jest komunia dziecka i dwie rodziny przyjezdzaja, etc. Zasadniczo miliony problemow orzez te rozwody. Dlaczego na to taka moda? Dlaczego wszyscy sa tacy samolubni? MI jest zle w malzenstwie, wiec #!$%@?. Niewazne ze
  • Odpowiedz