Wpis z mikrobloga

To i tak dobrze.... Moja córka ma zakaz mocowania taty. Sąd nie zmusił ex do pozwolenia na mocowanie, więc kur#a nie pozwoli na to.
Wszystko trzeba wywalczyć w sądzie, z tą tępą pipą nie ma żadnej dyskusji - adwokatka zabroniła.

Dziś dziecko może być z tatą przez 7 godzin i ani minuty więcej, bo piz#a będzie wzywać Policję.
@Mysterii: Ta... Pani sędzia spędziła znaki 3 lata małżeństwa. Zna wszystkie szczegóły. Wie wszystko.
W szafie miała swoje stanowisko pracy. Dodatkowo pracowała w delegacji w bagażniku samochodu i w walizce.

Tak. Ma powody, aby podejmować taka, a nie inną decyzję i żadnego znaczenia nie ma to, że sędzia jest baba. Widziała wszystko, wszystko wie. Ja sam nie wiem tyle, co pani sędzia.
@TaoHosts: Oczywiście :) Wszystko na raz. Oprócz tego nie potrafię zajmować się dzieckiem, córka się mnie boi, jestem nieodpowiedzialny, zły, głupi i nie wiem, co jeszcze.

W końcu kobieta w todze stwierdziła, że zeznania ex są wiarygodne, a ja nie udowodniłem,że jestem niewinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wszystko jest prawda. Gdyby było inaczej, to sędzia-kobieta uznałaby to za kłamstwo - to przecież oczywiste ( ͡°