Wpis z mikrobloga

Cykl 7 | Tydzień 1 | Dzień 1 #trenujzrozumemigodnoscia <<<--- zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TRENING FILM
Dziennik treningowy
Przysiad
2x8 112,5kg
Wyciskanie leżąc
3x8 80kg
Martwy ciąg
3x8 150kg
Bułgary
4x10 40kg
Łapy - linki na wyciągu
3x10 28kg

BW:~96-97kg

Komentarz:
Cele na obecny miesiąc to:
3x142,5 - 145kg w przysiadzie
3x100kg wyciskanie leżąc
3x190-192,5kg martwy ciąg ( i może wreszcie 1RM 200kg).
Już trochę lepiej te cyferki wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym samym od początku Lutego rozpocznę redukcję, którą mam nadzieję zakończyć w okolicach Maja - Czerwca. Jeżeli zacznę zauważać spadki siłowe, stagnację, przejdę na bardziej zaawansowaną wersję obecnego programu, gdzie progresja jest wydłużona, a test co 12 treningów - 3 tyg (obecnie co 6 treningów)
Trening wszedł całkiem spoko, musiałem jedynie zmniejszyć ciężar na bułgarach - czwórki już odmawiały posłuszeństwa po siadach i ciągach.

EDIT: W sumo mocno skupiam się na utrzymaniu kolan w odpowiedniej pozycji - ostatno uciakały mi do przodu i miałem problem z lockoutem.

#mikrokoksy #silownia #trening
  • 13
@shdw: Generalnie przez cały okres masy i realizowania obecnego programu treningowego, nie miałem jakichś zastojów, stagnacji, więc dlaczego miało by się nie udać( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj masz picrel. To są prognozowane 1RM dla każdego treningu (wyższe punkty są wyliczane z serii po 8-7 powtórzeń więc nie są miarodajne, mocno zawyżają, chociaż obecnie nie ma takiej różnicy jak na początku)
Pobierz
źródło: comment_IhBnAHxeGNMGAIHyRDEb9klLY9iJYmIL.jpg
  • 0
Ciekawy program. Ja sie teraz zastanawiam czy nie zmienic sobie wlasnie na jakis taki po 1-2 serie. Tylko wypadalo by zrobic wtedy ze 2 powtorzenia wymyszone a cwicze sam.
Kiedys ladnie roslem na systemie 2 serii pierwsza 8 druga 12 powtorzen.
@bst: Ułożony przez Garreta Blevinsa, trójboisty który zajął ostatnio 2 miejsce w kat 105kg w USAPL RAW. Duża częstotliwość i mała/średnia objętość na sesjach (generalnie trening oparty o zasady DUP). Mi się tym bardzo fajnie trenuje, przede wszystkim nie jest to nudne. Jest też wersja early intermidiate/ intermidiate. Bardzo polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)