Wpis z mikrobloga

Ostatnio TVP ukradło mój film i wycięło z niego moje logo i wstawili go do swojego filmu dokumentalnego, nie podając żadnego źródła, w dodatku jeszcze zepsuli jakość temu nagraniu i wygląda ono jak gówno. Po lewej screen z TVP1, po prawej mój oryginał. Teraz pytanie czy mam jakieś szanse na wygraną w sądzie z nimi i żeby mi za to zapłacili odszkodowanie?
#pis #bekazpisu #independentvideopress #tvp #tvp1 #kradziez #prawo #prawaautorskie #pomocy
A.....o - Ostatnio TVP ukradło mój film i wycięło z niego moje logo i wstawili go do ...

źródło: comment_7Q5zRRu0Voc0NdQ1vkU5ybIn9cq2awag.jpg

Pobierz
  • 114
chyba jestes w bledzie. na YT ludzie znieksztalcaja filmiki aby ominac automatyczne wykrycie naruszenia praw autorskich.

@DudekLFC: Może tak być.
Gdyby polskie sądy działały zgodnie z prawem, to ten kraj wyglądał by inaczej. Imo #!$%@?, jak mu nie szkoda zachodu niech próbuje, a potem da znać jak poszło :P
@miki3475: No to ma ułatwione zadanie... namiary na dziennikarza ma w papierach co mu z sądu przysłali.. ;). Tak byłem świadomy. Niestety ten chuligański wybryk będzie się za nim ciągnął bardzo długo nie ważne co będzie robił w dalszym życiu.
Najlepiej jak polecisz do konkurencji np. TVN np. redaktora Miecugowa. Konkurencja bardzo chętnie poleci im po wizerunku i wtedy mogą chcieć się dogadać.


@PawPL Axelio chyba niezbyt się z Miecugowem lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Axelio: Okradli cię z twojej z twojej pracy ( bo tak trzeba nazwać wykorzystanie twojego filmu bez twojej zgody). Jak sprawa stanie się głośna to wiele mediów się za tobą wstawi. Nawet te za którymi nie przepadasz. Pokaż tym pseudodziennikarzom gdzie ich miejsce.
@Axelio: Wygrasz. Za otrzymane odszkodowanie wykupisz bankrutujące TVP i będziesz mógł kręcić własny przemysł pogardy i nienawiści :) Trochę zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)