Wpis z mikrobloga

@rozliczenia_z_nfz: Korzystając z tripadvisor , znalazłem naprawdę świetne miejsca do jedzenia. Posiłek to od 10 do 20 eur / osoba (naprawdę rewelacyjny!), ale moża było coś też zjeść na szybko za 6-8 eur.
Samochód: ok 90 zł / doba za klase A (rezerwowałem mala toyote aygo, a dostałem klase B - suzuki swift)
Drink w knajpie 7-12 euro, piwo w markecie 1,5 euro, woda 50 centów
Internet do mobilnego routera 20
@piotruslo: W dniu rezerwacji hotel miał 5.8.
Skala ocen klientów, nie ma nic do spełniania warunków 4 gwiazdek. Skoro hotel deklaruje 4 gwiazdki, mam prawo żądać serwisu na tym poziomie. Skoro hotel nie jest w stanie tego spełnić i jest gówniany, musi ponieść tego konsekwencje. I niby czemu okradłem hotel? Ja złożyłem reklamacje, a niezależny arbiter przyznał mi rację.
@flito ta, tyle samo, tylko że miałbyś pewnie w cenie transfery i przelot :)
Ja twardo byłem na nie jeśli chodzi o agencje przez długi czas, aż dwa lata temu się skusiliśmy z różowym na Portugalię w cenie po chyba £220/os.
Nie ma szans żebym za tę kasę miał lot+ hotel+ transport z/na lotnisko. Potem jeszcze zrobiliśmy Grecję i to samo.
Jakieś bardziej alternatywne kierunki będziemy pewnie nadal sami planować ale w
@HetmanPolnyKoronny: @komentarze:

Wreszcie ktoś ogarnięty ;) Dzięki za wsparcie bo za chwile bym serio zaczął myśleć że zrobiłem źle.
To tak jakby nie wiem... jechać do lakiernika, który zrobił tanio i ujowo. Lakiernik nie spełnia umowy to jest cacy, a gdy właściciel auta chce zwrot pieniędzy za ujowa usługę to okrada lakiernika.

Tak jak napisałem, w moim roszczeniu wnioskowałem o zwrot 50% kwoty transakcji, ponieważ było źle ale nie tragicznie.
@flito: @Pete1: bylem raz na wakacjach w hotelu, w którym jakosc odbiegala od zadeklarowanej. Niestety nie placilem karta, bo balem sie przelicznikow, jednak na ratunek przybyl booking, ktory oddal czesc kasy. Obsluga po zgłoszeniu problemu udawala ze nie zna angielskiego. Pani na bookingu pytala sie czy mam czas przemiescic se do innej lokalizacji, ale z racji tego, ze mielismy zarezerwowane w lokalnych biurach wycieczki calo- lub kilkudniowe, nie bylo nam
Samochód: ok 90 zł / doba za klase A (rezerwowałem mala toyote aygo, a dostałem klase B - suzuki swift)


@flito: To zgłaszaj jeszcze chargeback na opłatę za wynajem samochodu po czego innego oczekiwałeś a co innego dostałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@flito: https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g635614-d557012-Reviews-The_Ocean_Blue-Ialyssos_Rhodes_Dodecanese_South_Aegean.html

Dobry patent. Wybierz #!$%@? hotel, zapłać za niego kartą. Jedź na wakacje i dąsaj się jak nie jest idealnie. Później już tylko cyk, cyk kilka zdjęć z porządnym opisem jak rzeczy się mają, wiadomość do banku i domagamy się zwrotu pieniędzy bo przecież 4,8/10 nawet nie było. Holiday za darmo.
@komentarze: T-Mobile usługi bankowe oferuje darmowe konta walutowe, wraz z darmowymi kartami do tych kont. (USD, GBP, EUR, CHF). Zawsze przed wyjazdem można zakupić walutę np. w internetowykantor.pl i płacić taką kartą za wszystko. Wtedy przelicznik jest nawet lepszy niż w zwykłym kantorze. Karty te, mają darmowe bankomaty na świecie (o ile wypłacasz z bankomatu z taką samą walutą). Niestety jadąc do krajów poza tymi walutami, nie unikniemy przewalutowania. Lecąc na
@Zbychu_Wodecki: idac twoim zajebistym tokiem rozumowania nie mozesz narzekac na politykow, bo juz wcześniej kradli i mogles o tym wiedziec glosujac na nich.

kupiles VW ze sfałszowanymi wynikami? sam sobies winien, mogles dorzucic 200tys. i kupic cos porzadnego, w Auto Swiat dostalo tylko 3,5 gwiazdki na 5.

Zrozum,ze jesli ktos oferuje towar/usluge za dana kwote to ma dotrzymac slowa i koniec xD

Oszukalo Cie na allegro? Uu panie, cebulak z Ciebie,