Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa? Z tego co widzę to jest nowym guru wykopków z głównej i wcale się za bardzo nie dziwie - tak właśnie wyobrażam sobie typową osobę wykopującą ten cały syf z psycho-prawackich stronek.

Z jednej strony murzyni to podludzie, bo IQ niższe od białych, a z drugiej pałowanie wiplera do gościa z ilorazem inteligencji na poziomie chrząszcza gnojarza.

#gimbohumor #bekazprawakow #bekazwykopkow #przezswiatnafazie
Clefairy - Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa? Z...

źródło: comment_A7WP4zelNgER8fAAIzkQxyXphpggJMFW.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Clefairy: Jego popularność właśnie się bierze z tego, że jest takim normalnym Sebą z osiedla. Nie jakimś pseudo intelektualistą-podróżnikiem, tylko takim koleżką, którego każdy miał w klasie. Może do mensy mu daleko, ale wzbudza sympatię i tyle.
  • Odpowiedz
@Clefairy

Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa

Łamie steteotyp podróżnika, którym zazwyczaj jest oczytany i otwarty człowiek z wyższym wykształceniem, przygotowujący się merytorycznie do każdej wyprawy. A tutaj mamy do bólu wręcz przerysowanego Sebka, jego zderzenie ze światem innym niż blokowisko. Zyskujemy tym samym szansę na ujrzenie odwiedzanych miejsc z perspektywy postaci bardzo nieszablonowej jak na podróżnika.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Nie, nie tylko ty. Ja się przeraziłem jak zobaczyłem ostatnie znalezisko z nim, ile wykopów i zachwytów nad tym patusem w komentarzach. Zastanawiałem się, czy nie jestem w ukrytej kamerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 45
@Clefairy Ten seba jezdzi po swiecie, spelnia marzenia, jest soba, ma tysiace subskrybentow i sie nie wywyzsza. Ty siedzisz w piwnicy i na mikroczacie komunikujesz, ze czujesz sie od niego lepszy, jaki to jestes inteligentny i elokwentny, a w ogole, to ludzie ogladajacy jak prosty chlopak z blokow spelnia swoje szalone i jakby nie patrzec - cholernie ambitne, a przy tym dla wielu niemozliwe do spelnienia marzenia, to idioci. Halo, to kto
  • Odpowiedz
@Clefairy: Sam akurat lubię Fazę ale pocieszę Cię: za 2-3 miesiące wykopki już nie będą lubić Fazy, zaczną bardziej cenić content od Miszy, pod każdym filmikiem Fazowskiego będą pisali jaki to Misza jest zajebisty a Faza to dno (teraz jest odwrotnie chwilowo). Potem za jakiś czas znowu to się odwróci ofc ;)
  • Odpowiedz
oglądam aby zobaczyć od kuchni jak wyglądają inne kraje


@r5678: jeśli będzie jak w ostatniej serii, że większość oglądało się jego okrągłą facjatę i niewiele naokoło, to słabo będzie w tej Afryce
  • Odpowiedz
@Clefairy: To jest dobry kanał jeśli chcesz pooglądać te kraje z perspektywy zwykłego człowieka. Plusem jest to, że nie stara się robić specjalnych ujęć, żeby pokazać gdzieś jakąś biedę czy coś. Po prostu idzie przed siebie i nagrywa.

Tak samo Cejrowski ma nawet ciekawe te swoje podróże, a mentalnie jest oderwany od rzeczywistości.
  • Odpowiedz