Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa? Z tego co widzę to jest nowym guru wykopków z głównej i wcale się za bardzo nie dziwie - tak właśnie wyobrażam sobie typową osobę wykopującą ten cały syf z psycho-prawackich stronek.

Z jednej strony murzyni to podludzie, bo IQ niższe od białych, a z drugiej pałowanie wiplera do gościa z ilorazem inteligencji na poziomie chrząszcza gnojarza.

#gimbohumor #bekazprawakow #bekazwykopkow #przezswiatnafazie
Clefairy - Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa? Z...

źródło: comment_A7WP4zelNgER8fAAIzkQxyXphpggJMFW.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Clefairy: Po twoim wpisie oraz komentach typowych lewakow widac ze boli dupa bo koles kiedys awanturowal sie na marszu z czerwonymi flagami z sierpem i mlotem. Tylko trzeba to mowic wprost a nie owijac.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa?


@Clefairy: Dla wypokowego lewactwa: ktoś nie lubi komunizmu=jest sebą, patogimbusem.

Ten wasz ból dupy zaczął się po tym, gdy okazało się, że ma inne poglądy niż lewactwo i neokomuchy.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Kogoś tu chyba tyłek piecze że taki jak to określiłeś seba o mentalności pato-gimbusa zwiedza sobie świat i poznaje ciekawych ludzi gdy ty siedzisz w nudnej i kiepsko opłacanej pracy nie dającej żadnej satysfakcji lub też oglądasz świat przez monitor w swojej piwnicy.
  • Odpowiedz
Lewica taka mądra i nowoczesna. Jesteście żałośni panowie. Wy byście podróżowali po Afryce z tęgą miną i rozmyślali o nieprzyjemnych rzeczach? Jasne. Najpierw ruszcie dupę z przed komputera.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Jego fenomen polega na całkowitej autentyczności w przeciwieństwie od mocno wyreżyserowanych filmików podróżniczych.

W świecie bombardującego nas na każdym kroku fałszu, ludzie łakną jak kania dżdżu prawdy i autentyczności, zamiast poprawności.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Nikt Ci nie każe oglądać, zresztą on ma pewnie tez ma #!$%@? czy oglądasz czy nie. A biadolenie sprzed komputera na pewno jest bardziej lamerskie niż ruszenie dupy i podróż do Ameryki, Azji czy Afryki
  • Odpowiedz
tak właśnie wyobrażam sobie typową osobę wykopującą ten cały syf z psycho-prawackich stronek


@Clefairy: Co? xD Teraz jak nie lubi się youtubera to przypisuje mu się przeciwne do swoich poglądy polityczne w ramach obrazy? xD
  • Odpowiedz