Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa? Z tego co widzę to jest nowym guru wykopków z głównej i wcale się za bardzo nie dziwie - tak właśnie wyobrażam sobie typową osobę wykopującą ten cały syf z psycho-prawackich stronek.

Z jednej strony murzyni to podludzie, bo IQ niższe od białych, a z drugiej pałowanie wiplera do gościa z ilorazem inteligencji na poziomie chrząszcza gnojarza.

#gimbohumor #bekazprawakow #bekazwykopkow #przezswiatnafazie
Clefairy - Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tego seby o mentalności pato-gimbusa? Z...

źródło: comment_A7WP4zelNgER8fAAIzkQxyXphpggJMFW.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@wolodia: @yakuz:

Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: -Człowiek się uczy na błędach. -Co nie zabije to wzmocni. -Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi, którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę. I ciągle są zdziwieni, że ich głowa boli a ściana stoi.

Podróże kształcą? Tak, ale tylko
  • Odpowiedz
@Clefairy: ale cie dupsko zapiekło, że ten pato-gimbus coś osiągnął w życiu oraz robi to co lubi, podczas gdy ty przegrywie osiągasz co najwyżej levele w jakimś dziecinnym mmo, samotnie w swojej piwnicy.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Gość jest sobą i poszerza patrzenie na świat. Poznaje ludzi, historię i świat. Dla Ciebie to zbyt dziwne, bo w piwnicy masz ko czego potrzebujesz ?
  • Odpowiedz
@Clefairy: Nie tylko Ty. Arogancki, zarozumiały, typowy Sebix, który wpadł na pomysł budowania własnej atencji. Jego "show" nie ma nic wspólnego z prawdziwym podróżowaniem. Kilkukrotnie próbowałem wyłapać coś ciekawego z jego relacji, ale nie ma tam niczego sensowego. Na większości filmów jego mordka, okraszona wulgaryzmami i alkoholem. Nie wiem jakiego pokroju ludzie mu wiwatują i widzą wielkiego bohatera. Ale spróbuj o jego krytykę, a dowiesz się, że nigdzie nie byłeś, siedzisz
  • Odpowiedz