Wpis z mikrobloga

Pod wpisem Hannahalla niektórzy jej piszą, że z powodu adoratorów usuwa konto.
Adorowanie to raczej miłe zaczepianie w stylu "witaj mirabelko, cho na kawę", a nie wysyłanie obraźliwych i dziwnych wiadomości, sama czasem takie dostaję, pic rel.
Takie wiadomości to jak łapanie za tyłek w autobusie. Facet który łapie za tyłek w autobusie to nie adorator. Aż dziwne, że niektórzy tego nie wiedzą.
#gownowpis #pokazpriva #pyramarudzi #gownowpis #gownowpis
Pobierz P.....a - Pod wpisem Hannahalla niektórzy jej piszą, że z powodu adoratorów usuwa kon...
źródło: comment_l1Sw9la79yhSzFjd3VUfV4ccV9kfoy8Q.jpg
  • 93
@FIFO: Ogólnie przyjęty akceptowalny wzór adorowania, nawet spontaniczny nadal powinien być kulturalny. Ten z obrazka zdecydowanie nie był, był jak łapanie za tyłek w autobusie.

Najwyraźniej miała jakiś powód by Cię tam dodać. Tak samo jak dla mnie zrozumiałe jest jak ktoś sobie myśli "pyra wrzuca nieciekawe wpisy, dodam ją na czarnolisto", no i ja też czarnolistuję wiele osób. Jedna z wielu innych funkcjonalności tutaj. Tak jakby się złościć, że ktoś
@PyraPrzeznaczenia:

Ogólnie przyjęty akceptowalny wzór adorowania, nawet spontaniczny nadal powinien być kulturalny. Ten z obrazka zdecydowanie nie był, był jak łapanie za tyłek w autobusie.


Gdybyś była gwiazdą wielkiego formatu pewnie nie mogłabyś się odpędzić od paparazzi. Atencja na wypoku ma swoją cenę tak samo jak bycie osobą publiczną na czerwonym dywanie xD
@FIFO: Ma swoją cenę, ale to co jest niekulturalne dla zielonki jest też niekulturalne dla kogoś kto ma np. tysiąc pięćset subów.
Więc nawet jeśli ktoś jest kimś znanym gdziekolwiek nie znaczy, że można go łapać za tyłek albo pisać mu coś o wyssaniu bąka z dupy, bo to nie staje się ani trochę usprawiedliwione.
Równie dobrze można kierować się taką pokrętną logiką i powiedzieć, że skoro dziewczyna miała krótką spódnicę
@MojHonorToWiernosc: ja myślę, że wypok ma takie fale stulejarności
czasem jest tu nawet przyjemnie
a czasem właśnie jest takie skumulowanie stulejek
no i ta ostatnia fala była przeogromna i niektórych zaskoczyła
@mesrs123: a mnie i jeszcze kilka/kilkanaście a może i nawet kilkadziesiąt innych osób, bo wiele osób jest zainteresowanych co się dzieje :p
no i pomijając usuwanie konta to mój wpis był trochę o czymś innym, ale i tak jej
@ediz4 blokuję, nawet sporo :p
Co do niespodziewanych prywatnych wiadomości to dobrze jest w ustawieniach wybrać że chce się otrzymywać wiadomości tylko od obserwowanych albo całkiem zablokować. A jak ma się całkiem odblokowane (ja miałam ostatnio dość długo) no to dzieją się właśnie takie rzeczy jak na obrazku we wpisie.
@bialOczarny: u mnie to jeszcze tak źle nie było z tymi wiadomościami, nigdy nie miałam tak, że się zaczynałam bać o siebie czy coś
to po prostu były takie przesadzone propozycje, nie wiem jak to nazwać

pewnie u Hannahalla ostatnio było tego więcej i pewnie to jakieś gorsze rzeczy były
@PyraPrzeznaczenia: Nie rozumiem waszych problemów. Po pierwsze kto normalny czyta PW na Wypoku? Sam mam teraz z 500 powiadomień i niby mam je wszystkie przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
A tak poważniej to przecież wystarczy zgłosić moderacji, a jak debile już przesadzają z wiadomościami, lub piszą jakieś ohydne rzeczy - na bagiety zgłosić pajaca i szlus. Można poprawić wpisem na Mirko, ale nie jak Hannahala bez sensu