Wpis z mikrobloga

Pod wpisem Hannahalla niektórzy jej piszą, że z powodu adoratorów usuwa konto.
Adorowanie to raczej miłe zaczepianie w stylu "witaj mirabelko, cho na kawę", a nie wysyłanie obraźliwych i dziwnych wiadomości, sama czasem takie dostaję, pic rel.
Takie wiadomości to jak łapanie za tyłek w autobusie. Facet który łapie za tyłek w autobusie to nie adorator. Aż dziwne, że niektórzy tego nie wiedzą.
#gownowpis #pokazpriva #pyramarudzi #gownowpis #gownowpis
Pobierz P.....a - Pod wpisem Hannahalla niektórzy jej piszą, że z powodu adoratorów usuwa kon...
źródło: comment_l1Sw9la79yhSzFjd3VUfV4ccV9kfoy8Q.jpg
  • 93
@PyraPrzeznaczenia xDDDD

Ale czy wiadomość na anuncjo vobis wykopie to łapanie za tyłek w autobusie? No raczej nie

Taka jest cena atencji plus ten portal jest specyficzny, i jest to piękne

Już od jakiegoś czasu obserwuje dużo różowych na wykopie i właśnie czekałem na jakaś inbę

Niestety wy #rozowepaski umiecie tylko kręcić gownoburze i jęczeć. Niestety jak się robi #pokazmorde to trzeba liczyć się z hejtem śmieszków a nie płakać w postach
@PyraPrzeznaczenia: Poważnie według Ciebie jakieś słabe wiadomości na wykopie od typków (dzieci?), którzy nie stoją nawet obok Ciebie, są tym samym, co naruszenie nietykalności cielesnej, a nie czymś jak... słabe teksty w realu?
@gien Nie są tym samym, ale wpis jest o tym że nie jest to fajne, a niektórzy nazywali to adorowaniem, a to nic wspólnego z adorowaniem nie miało. Takie wiadomości są dla mnie mniej istotne niż rodzynki w serniku, ale porównanie z naruszeniem nietykalnosci cielesnej bardziej trafia niż porównanie z czymś mało istotnym.
Wysyłanie takich wiadomości jest złe i to nie jest adorowanie i tyle, o to chodziło ;p
@PyraPrzeznaczenia: Może pierdzące trolle z Wiedźmina tak właśnie adorują. Nie wiesz z kim tutaj siedzisz. Wysyłanie takich wiadomości jest głupie a nie złe. W tej, którą zaprezentowałaś, typek nie był jakiś wulgarny i ofensywny i po prostu chciał rzucić żartem, który myślę, że w jego kręgu jest wart co najmniej 9/10.