Wpis z mikrobloga

Pod wpisem Hannahalla niektórzy jej piszą, że z powodu adoratorów usuwa konto.
Adorowanie to raczej miłe zaczepianie w stylu "witaj mirabelko, cho na kawę", a nie wysyłanie obraźliwych i dziwnych wiadomości, sama czasem takie dostaję, pic rel.
Takie wiadomości to jak łapanie za tyłek w autobusie. Facet który łapie za tyłek w autobusie to nie adorator. Aż dziwne, że niektórzy tego nie wiedzą.
#gownowpis #pokazpriva #pyramarudzi #gownowpis #gownowpis
Pobierz P.....a - Pod wpisem Hannahalla niektórzy jej piszą, że z powodu adoratorów usuwa kon...
źródło: comment_l1Sw9la79yhSzFjd3VUfV4ccV9kfoy8Q.jpg
  • 93
@PyraPrzeznaczenia: ale macie kija w dupie xD każda, powtarzam, KAŻDA Mirabelka musi nie ogarnąć, że mirki piszące takie rzeczy trollują i robią to dla beki. Od razu hurr durr co za zboczeniec, oczywiście robi taka screena i daje wpis o tym. Oczywiście nie uważam, że to jest śmieszne i w ogóle, ale żałosne jest to jak myślicie, że gość serio chce zobaczyć twoje cycki czy cokolwiek...
robią to dla beki


@yourgrandma: Dla beki? To niech popracują nad poczuciem humoru.

żałosne jest to jak myślicie, że gość serio chce zobaczyć twoje cycki czy cokolwiek...


@yourgrandma: Wiem, że on wie, że nic nie zobaczy i pisze aby pisać, ale nikt normalny nie wysyła takich wiadomości. Tu nie chodzi o to, że "on chciał zobaczyć moje cycki", "on serio chciał żebym wyssała mu bąka z dupy", tylko o to,
@Bit3ls: Tak, być może, ale wpis powstał niezależnie od usuwania konta, tylko przez to, że pod tamtym wpisem były komentarze, że to przesadne narzekanie na adoratorów.
Nie chodzi mi o to czy słuszne jest usuwanie konta tylko o to, że niekoniecznie poprawne jest nazywanie takich wiadomości adorowaniem :p
@Bit3ls: spoko, w sumie nawet jeśli ktoś pisze coś bardzo w temacie komentarza to i tak potem np. ktoś inny mu coś pisze, on odpisuje i i tak w jakiś sposób się od tematu odbiega, no ale wyjaśniłam co dokładnie miałam na myśli :p