Wpis z mikrobloga

to jest gdzieś prawnie zapisane,że rzecznik posiada takie moce ?


@Hamouma: Nie posiada, a ten tekst to żałosna manipulacja TVN.
Koleś powiedział że sam podał się do dymisji, a Misiek wręczył mu jedynie jakieś dokumenty z wypowiedzeniem.

No ale już 34 debili zaplusowało xD
jeździ sobie taki śmieszny grubasek, który jeszcze parę miesięcy wcześniej sprzątał aptekę i zwalnia generałów. Witamy w państwie prawa i sprawiedliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Internet_the_explorer: I właśnie dokładnie takie pelikany jak ty wierzą w zamach w Smoleńsku xD
no w sumie to juz brzmi logiczniej,przecież każdy by Miśka wyśmial jakby sam przyszedl i kazal #!$%@?ć generalowi xDD


@Hamouma: No przecież trzeba być kompletnym debilem żeby uwierzyć że rzecznik MON zwalnia generała.
No ale ostatnio to jakieś 90% wykopków xD
@erbo: @Hamouma: @Internet_the_explorer Przecież Pytel powiedział wyraźnie że sam złożył wypowiedzenie gdy do dymisji podał się Siemoniak, ale oczekiwał że samo wypowiedzenie złoży mu Macierewicz albo Prezydent bo takie są procedury, a nie rzecznik MON.

Czekałem na ministra w ciasnym pokoju, na małym krzesełku, zdziwiony, że minister urzęduje w takim pokoju. Zamiast Antoniego Macierewicza wszedł Misiewicz i wręczył mi wymówienie. Procedura wymówienia szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego tak nie wygląda

Zresztą
@Hamouma:
No ale błagam, przecież info o tym że "akcyza na 20 letnie Passaty będzie wynosić ponad 500.000 zł" weszła na główną z płomieniem i ludzie to na serio komentowali xD
@saakaszi:
Koleś widziałem to na żywo w TV.
No i sorry ale "zostałem zwolniony przez Misiewicza", a "sam złożyłem dymisję" to kuźwa całkiem inne wydarzenie,
Misiewicz nie miał żadnego wpływu na jego zwolnienie, a był jedynie cieciem który przekazał mu papiery.
@erbo: W takim razie ten cieć nie miał prawa przekazać mu tych papierów.

gdyby powiedzial "zlozylem wypowiedzenie ale zamiast Macierewicza,wręczyl mi je rzecznik MON

Przecież on dokładnie tak powiedział, oglądałeś ten wywiad ? czy coś ćpałeś w między czasie...