Wpis z mikrobloga

Mirki, znalazłem info, że można sobie przywołać takiego NPC jak "Rycerz Lautrek z Carim" w Głębinach.

Sprawdzam kto to - powinien być w parafii nieumarłych w celi. Szybka rozkmina - byłem tam przed walką z gargulcami i nic tam nie było, więc olałem. Wracam szmat drogi tam z powrotem - patrzę, a nadal go nie ma. Szukam info w google czemu go nie ma - powinien być w Firelink Shrine (naprzeciwko NPC od estusa uwięzionej w celi).

Nie ma go ani w celi...

#darksouls
Pobierz
źródło: comment_lO1l0c7v5JntCip7YIPjfnaqpM19RKp1.jpg
  • 43
@Jolly_Roger: Nie wiem jaki, bo niektóre są proste inne mnie na 2 razy biorą. Farmić dusze? Jak, skoro bossy są jednorazowe po pokonaniu.
Wczoraj widziałem obok ogniska jakiś znak wezwania jakiś, użyłem go ale brak odpowiedzi. Jeszcze nie grałem w coopie...

No ale mimo wszystko. Gdzie ten złotousty rycerz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jolly_Roger: teraz widzę edita. Wiem, że ciężka, i tak nie mam wszystkiego aby mieć te <50%. W ogóle i kijowe bronie i kijowe zbroje tu są. Dlatego łażę z Drake Swordem, bo każda broń słabiej bije.
@Atexor: spoko, jest taka zasada, że pierwsza postać w rpg czy mmorpg zawsze jest gówniana. Później ogarniesz jak grać i gdzie leży dobry ekwipunek. W 15 minut od rozpoczęcia gry można zdobyć kilka op broni. Dla mnie moveset > liczba dmg
@Jolly_Roger: co do movesetu to lepiej mi się bije jednoręcznym z tarczą niż jakimiś toporami dwuręcznymi, czy włóczniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale i tak przeliczanie tych wszystkich wartości z klasy SABCDE na dmg, jak się skalują punkty siły etc. to parodia.

A co do op broni, to jakieś inne masz na myśli? W okolicy praktycznie wszystko wyczyściłem. Nawet mieczyk Astory zajumałem (dedając u smoka po drodze